Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor jönnek ra az emberek...

Mikor jönnek ra az emberek hogy a Covid egy nagy átverés?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a biológiai fegyver a nagyhatalmak részéről ezzel próbálnák csökkenteni az emberek létszámát ami már most is nagyon magas 7.8milliárd, de gazdaságilag teljesen tönkreteszik ezzel a világot és csomó ember éhen fog halni ez miatt..

2020. szept. 18. 11:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20as te nem tudsz erről az egészről?
2020. szept. 21. 18:47
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Akkor amikor a bank majd küldi a csekket, hogy adós fizess! Dehát nincs mibű, mert tönkretették direkt a cégeket.
2020. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%
Én éppen karanténban vagyok miatta! Kívánom, hogy téged ne érjen utol...addig fogsz hitetlenkedni amig meg nem hal körülötted valaki? Szomorú.
2020. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
87%
Vajon TE mikor jössz rá, hogy pszichiátriai beteg vagy és kezelésre szorulsz? De majd elkapod és jöhet a megvilágosodás.
2020. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azóta sem árultad el nekünk, hogy hogyan jöttél rá minderre, a csavaros eszeddel:D
2020. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
79%
Mire kéne rájönni kérdező? A pandémia itt van, ezt talán nem kell tagadni, mindannyiunkat körül vesznek a fertőzöttek, bár jó magam a munkám miatt is rendszeresen találkozom velük, de minimum hallok róluk. Akkor mi az összeesküvés? Én maximum abban látom a kísérletet, hogy elég fegyelmezetten tud-e viselkedni egy társadalom, ha kitör egy járvány. Mert igen, egy spanyolnátha sokkal több áldozatot szedett, nem csak a védekezőképesség maihoz viszonyított fejletlensége miatt, de maga a betegség is sokkal virulensebb volt. A gond azzal van, hogy a mai társadalmunk rendkívül elkényeztetett, fegyelmezetlen. Hiszti van abból, hogy maszkot kell hordani, mert a Mari néni által stoppolt rongyikában ő nem kap levegőt (én nem is értem hogy kapok, amikor a munkám során egy FFP2-est, egy sebészi maszkot és még plexit is viselek); őneki csak ne akarja senki sem megmondani, hogy mikor mehet vásárolni; őneki ne akarja senki megmondani, hogy mikor - ne - csináltasson fogat, elvégre ő karácsonykor nem maradhat fog nélkül; ő neki senki ne mondja meg, hogy hol foglaljon helyet; meg egyáltalán hogy gondolják, hogy neki bárki megmond bármit. Ez az átlag magyar szavazópolgár. Ha véletlen ez a pandémia, ha szándékos, az előírások betartása mindkettő esetében a saját egészségünk védelmét szolgálja. Aki nem tartja be a játékszabályokat, az vagy nagyon ostoba, vagy vírustagadó (=nagyon ostoba).
2020. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig kérdező, magyar emberként felháborodni, meg összeesküvés-elméleteket gyártani, hogy biztos ki akarnak irtani minket, több mint mulatságos. Az átlag magyar az életvitele miatt lesz beteg, vagy halálozik el a vártnál korábban. Az elhízásban, a fogatlanságban élen járunk Európában, a vastagbélrákban, 2-es típusú diabéteszben és különböző szív-érrendszeri betegségekben pedig szintúgy benne vagyunk a top3ban, holott az esetek döntő többsége az életvitelnek köszönhető, nem a genetikának ugye. Egy elhízott, szűrésekre nem járó ember, akinek tablettákat kell szednie naponta, hogy életben maradjon, az csak ne pampogjon, hogy ellene milyen vírusokat fejlesztettek ki, mert egyelőre ő az, akit az orvostudomány tart életben, és nem az akarat ereje. És ezzel olyan 2 millió magyar embert írtam le, de lehet többet is.
2020. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Húú 26. 27. Respekt! Csatlakozom a leírtakhoz. Szebben és érthetőbben meg sem lehetett volna fogalmazni!
2020. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Angel3000 ***** válasza:
Ugy tûnik mintha màr Hàborùban lennék !
2020. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Angel3000 ***** válasza:
10es hidd el minden orszàgnak gazdasàgi katasztròfa ez a Virus nem csak a magyaroknak! Ûdvôzletem!
2020. nov. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!