Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a maszk másokat véd, akkor...

Ha a maszk másokat véd, akkor miért hordják egyesek egymagukban is az utcán, meg biciklizés közben?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert már ennyire agymosott birkák lettek egyesek a média által.
2020. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert fogyatékosak.
2020. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én például azért mert nem szeretem állandóan föl meg le venni és nem zavar nagyon. Ha megyek valahova ahol kell, akkor általában otthon felveszem és csak akkor veszem le amikor hazaérek. Ha nem tiszta a kezem, akkor nem akarom úgy fogdosni a maszkot, meg nem mindig tudom úgy elrakni hogy tiszta maradjon és újra fel tudjam venni ha kell.
2020. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Pl. mert többfelé van dolguk, és nem akarják fel-le húzgálni, ami amúgy sem javasolt.
2020. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem enyhíti az allergiás tüneteimet. (Sose jöttem volna rá erre, ha nincs a járvány.)


Van olyan maszk is, amit a légszennyezettség miatt hordanak, olyat is láthatsz nem zsúfolt helyeken.

2020. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert koszos kézzel nem jó hozzányúlni. Ha pl elmész bevásárolni miért vedd le és fel 5x 1 órán belül (ezzel összefogdossa a maszkot) ha esetleg elfelejtettél vinni kézfertőtlenítőt.
2020. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Mert idióták
2020. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Tévedsz, mert a maszk nemcsak másokat véd (tőled), hanem Téged is (másoktól). Ha váratlanul az utcasarkon belebotlasz valakibe (aki vírushordozó v. beteg), akkor rád lehelhet és...
2020. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
#8: rád lehelhet, de így elég kevés vírus fog a szervezetedbe bejutni és extrém kicsi a valószínűsége, hogy megfertőződj. Csak zárt térben, több tíz percet együtt töltve lesz szignifikáns a kockázat. Egymás mellett elsétálás nem kritikus.
2020. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!