Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Súlyos probléma?

Súlyos probléma?

Figyelt kérdés
Kedden először délutáni alvás után elkezdett fájni a mellkasom szegycsonttól bal olddalon, majd szerdán, csütörtökön és pénteken már jobb volt, majd ma fizikai meló után erőltetés következtében újra elkezdett fájni. Nincs hányingerem vagy rossz közérzetem, csak fáj amikor veszem a levegőt, vagy kinyújtom a bordámat, de így amúgy nem. Lehet szívbetegségem 21 éves létemre vagy gyulladás?

2020. szept. 19. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
zsibbad is a karod?
2020. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szíveredetű.
2020. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem zsibbad a karom, minden rendben van
2020. szept. 19. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem csak szimplán megrántottad. az is lehet, hogy beszorult a bordáid közé némi levegő valamilyen hirtelen mozdulattól.
2020. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, tehát ez légmell?
2020. szept. 19. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:

háát..öö...nem mertem kimondani, de szerintem valami olyasmi - nem vagyok orvos!! -, kolléganőm lányának voltak hasonló tünetei, és nála ezt diagnosztizáltak.

ha nem múlik el, inkább nézesd meg.

2020. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!