Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnál is járt szaglás vesztés...

Másnál is járt szaglás vesztéssel a nátha, megfázás? Mi a házi praktikátok mandulagyulladásra, megfázásra?

Figyelt kérdés

Bevallom, amikor náthás voltam, vagy megfáztam, soha nem volt szaglás vesztésem.


Édesanyám fázott meg az autó légkondija miatt, aztán most én és apán kaptuk el.

Mindkettőnknek a torka kapar,folyik az orrunk, viszont ha én nem iszok óránként egyszer legalább, akkor kiszárad a torkom, és a mandulámnál olyan szinten fáj, hogy azt hiszem, hogy megfulladok, váladékozik,ill. az orrunk is egyszer száraz, egyszer folyik.

Én dél óta nem érzek gyengébb szagokat, illatokat(parfüm, deo), csak az erősebbeket, de azt is közelről(öblítő, körömlakk lemosó).


Bevallom egy kicsit megijedtem, hogy korona, de az ízeket még érzem. Illetve a tüdőmmel sem érzek semmi gondot.



2020. szept. 24. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Meg is ijedhetsz. Győződj meg mielőbb, hogy fertőzött vagy-e.


Hívd a háziorvosodat. Akinek tünetei vannak, kötelesek ingyen

tesztelni.

2020. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Folyik az orra. Kis esely h korona
2020. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Csak az orrfolyas miatt megnyugodhatsz, nem korona. Es ott totalis a szagvesztes. Ha taknyos vagy, logikus, hogy gyengebb a szaglas.

Amugy eberseg-parti vagyok.

2020. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!