Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tramadolt kinek milyen problém...

Tramadolt kinek milyen problémára írta fel az orvos és milyen orvos volt?

Figyelt kérdés
20/l

2020. okt. 5. 16:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Daganatos betegség miatti csontfájdalom. Hematológián írták fel.
2021. máj. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem 2020 februárjában írták fel a kórházban. Először a kórházban kaptam 2020 februárjában injekcióban. És hát / gerinc fájdalomra kaptam. Aztán a kórházi záró jelentésen rajta volt hogy további terápiaként napi 3 X 2 Tramadol Alvogen 50 MG. Persze azóta is kell szednem. Mert nem írtak fel mást. Persze a Tramadol Alvogen-től ugyan akkor olyan kába (álmos, fáradt) vagyok. De ha nem szedem akkor meg fáj továbbra is gerincem. Csak annnyi változott azóta a 2 év alatt hogy a Tramadol Alvogen helyett Tramadol Zentivát írnak fel és a Tramadol Zentivából napi 3 X 3 szemet írnak fel. Azóta végig alszom a napot, és alig bírok ébren maradni. Sem hányingerem nincs, sem halucinációm nincsenek tőle. Csak egyszerűen kába vagyok tőle, és szinte az egész napot végig alszom.
2022. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!