Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tramadolt kinek milyen problém...

Tramadolt kinek milyen problémára írta fel az orvos és milyen orvos volt?

Figyelt kérdés
20/l

2020. okt. 5. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pulmonológus írta fel tüdőműtét után.
2020. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A Tramadol egy nagyon erős fájdalomcsillapító, olyankór írják fel, ha már a sima nem hat.

Neked miért írták fel kedves kérdező?

2020. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Közepes fájdalomra jó fájdalomcsillapító. Bármilyen orvos írhatja megkötés nélkül.
2020. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak szaktársamtól kaptam mikor fájt a fejem és általában semmi nem mulasztja el és ez nagyon sokat segített, illetve a curidol is szóval gondoltam háziorvossal iratnék fel ilyent. Szerintetek felírja? Heti 1x vagy ritkábban kellene csak, tehát lehet erős (vagy nem tudom) de nem szedném naponta.
2020. okt. 5. 16:40
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Erős fájdalomcsillapító, opioidos, rendkívül nagy a hozzászokás veszélye. Sokan nem bírják, én sem. Műtét után infúzióban kaptam, valamint háziorvos is felírta fejfájásra. 100mg-tól hánytam.
2020. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó jaj :( de ha elsőre meg másodszorra se történt ilyen velem akkor gondolom nem lehet gondom?
2020. okt. 5. 18:19
 7/22 anonim ***** válasza:
A hozzászokás nem két tabletta után történik. Vannak nonsteroid készítmények ez ilyen hétköznapi fájdalmakra, inkább azokból keresd meg a nekem megfelelően hatót, mint hogy a tramadolra szoksz rá.
2020. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mamámnak írták fel lábamputáció után (mindkét láb, érelmeszesedés miatt lett levágva), fantomfájdalom és egyéb fájdalmak miatt.

Jól rá is szokott..

2020. okt. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem mellkassebészeten adták mikor légmellem volt, jó kis cucc. Szerencsére csak pár napig kellett szednem.
2020. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

bokaműtét után szedtem.

Óvatos legyél mert nekem fájt a szívem , legalábbis éreztem a szivem tőle.

Egézséges vagyok , tallus törésem volt, mégis furábban dobogott a szivem amikor szedtem , megis ijedtem.

De napi 1db azért ilyen esetben lehet.

Anno ami kimaradt akkor is szedtem amikor a fogam nagyon fájt és kezelték. Ez más téma, legdrágábbaknál voltam a környéken de mindeggy, a lényeg erre is szedtem mert felvolt dagadva az arcom is.

27N.

2020. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!