Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a barátnőmön?

Figyelt kérdés
Óvodás korunk óta mindig együtt lógtunk.Általános suli majd középsuli és persze a bulizás ezerrel.Nekem biztos munkám volt és emiatt egy idő után kezdtem elmaradni a bulizásból hiszen meg szerettem volna tartani az állásom.Mára már elmúltunk mind a ketten 30 évesek,nekem kisbabám lett és férjem,neki most van jó munkája,aranyos párja,viszont ugyanúgy iszik nap-nap után.A szülei sajnos alkoholisták voltak és félek ő is örökölte a hajlamot.Nem tudom,hogy segíthetnék neki mert csak csúszik le a lejtőn és lelkiismeret furdalást okoz,hogy nem hagyja,hogy segítsek.Lehet,hogy rajta már csak az elvonó segíthet?
2008. nov. 28. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neki is elkellene mondanod,hogy csúszik le a lejtőn!Otthon is iszik??Mennyit?Az aranyos párja mit szól hozzá?
2008. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!