Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon megijedtem,...

Mit tegyek? Nagyon megijedtem, el fogom veszíteni a körmöm?

Figyelt kérdés

Műkörmöm van és beleakadt egy dobozba pakolás közben. Kicsit vérzett és éreztem, hogy a saját körmöm is felszakadt, de nem tudom, hogy mennyire, mert nem mertem mozgatni. Most egy ragtapaszt raktam köré, de mit kellene vele még csinálni? Illetve vissza fog rendesen nőni a körmöm? Nagyon félek.

A normális válaszokat hálásan köszönöm.



2020. okt. 9. 04:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szakadt már bele körmöm, nem műköröm miatt, csak túl hosszúra megnövesztettem. Le fog nőni, csak idő kell neki. Arra vigyázz hogy nehogy tovább szakadjon, mert akkor nagyon fog fájni.
2020. okt. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve kb beleakadtam a törölközőbe a fürdőben, amitől felszakadt a fél körmöm, konkrétan 90°-ban felhajlott és ömlött belőle a vér, úgy hajlítottam vissza, néhány napig kötöztem, kenegettem, nem piszkáltam és szépen lenőtt, nem esett le.
2020. okt. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A ragtapaszt egyelőre nem merem leszedni, mert félek, hogy jön vele a körmöm is. Viszont így meg nemigen férek hozzá, hogy lemossam. Kedves utolsó, te mivel kenegetted?
2020. okt. 9. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Dermazint használtam rá jó vastagon.
2020. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!