Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor meg vagytok fázva,...

Amikor meg vagytok fázva, igyekeztek jobban kerülni a tömeget, kollégákat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én észrevetzem eddig is. Igaz maszkot nem hordtunk de mikor a kollégámnak taknya nyála egybefolyt és úgy köhögött tavaly, hogy majd meg fulladt nagyívben kerültem el és próbáltam a wcig is levegővétel nélkül eljutni nehogy elkapjam. Többször kértem ne jöjjön a közelembe de csak röhögött. Nekem ez eddig sem tetszett. De azok a barátok sem akik két puszi után közölték, hogy amúgy milyen betegek meg azok a rokonok akik elhozták a családi bulira a hulla beteg gyetekeiket aztán az összes nagymamam meg nagypapa majd meg halt olyan beteg lett. Ilyen szempontból hasznos ez a járvány. Legalább lesz valami kulturája a védekezésnek. Bár bem kellemes viselet a maszk de jobb mint mikor egész télen ugráltam a köhögő emberek elől mindenhol. :)
2020. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt az értelmetlen pusziszkodást is rüheltem. Annyira jó, hogy ennek mostantól vége. :)
2020. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11-es dettó mintha én írtam volna, sajnos akkor is elkaphatod, ha minden óvintézkedést megteszel, tapasztalat, aztán megy hogy tagadja az egészet, hogy ő tőle indult a fertőzés. Nálunk röhögött, hogy sikerült lefertőzni az egész kollektívát a náthájával, ja és közölte, hogy miért nem öltözök fel jobban, azért vagyok megfázva (július volt). Pusziról, meg csak annyit, hogy eddig kb mindenki meg tudott sértődni, ha láttam az illetőn, hogy náthás, és nem akartam puszit adni. És áhh dehogy az idős rokon bácsi, egyetemista lány rokon, puszi közben ecseteli, hogy már 3 napja lázas, de most összeszedte magát, és már nem köhög annyira.
2020. okt. 27. 15:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel nekem az életem múlik rajta már korábban sem voltam megértő. Inkább sértődjön meg valaki mint hogy elkapjam a betegségét. Aki szeret megérti aki nem azért meg úgysem kár. Én így vagyok vele. A legrosszabbak amúgy a szerelők akik simán hulla betegen eljönnek a lakásodba. Mivel szülséged van rá el kell viselned. De esküszöm legközelebb rakerzek egeszséges e inkább nézzen hülyének.
2020. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!