Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éhségérzet miért múlik el? ez...

Éhségérzet miért múlik el? ez tartósan fennmarad?

Figyelt kérdés
fura helyzetbe kerültem a minap. este nyolckor ettem utoljára keveset, éjjel korgott is a gyomrom. úgy adódott fenn maradtam hajnalig, 4 környékén feküdtem le, majd másnap ma negyed 12kor fel, és rögtön mentem dolgom intézni fél 3kor értem haza, újabb fél nap úgy telt el hogy nem ettem. viszont arra figyeltem fel hogy nem is vagyok éhes addigra. idővel megszűnik az éhségérzet? hogy lehet hogy előtte olyan kibírhatatlan, utána meg ilyen simán elvoltam? két darab háztartási keksz és két pohár folyadékkal meglep. délután megérkeztem megettem egy háromnegyed mirelit pizzát, egy egész le sem ment a semmi után sem pedig nem vagyok kis étkű alapból
2020. okt. 12. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem hogy ha éhesen alszok el akkor másnap nem vagyok éhes, ha teli hassal fekszem le, akkor pedig farkaséhes vagyok ébredéskor.
2020. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyomor zabalasnal tagul, ehezesnel szukebb lesz. Ezert konnyebb sajnos a vegletekbe esni. De nem szabad.
2020. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!