Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha látom hogy...

Mit tegyek ha látom hogy koffein-függőség kezd kialakulni nálam?

Figyelt kérdés
Nemrég lettem középiskolás, és nagyon keveset alszom. Sokat kell tanulnom, és korán kell kelnem hogy elérjem a buszom. Sokszor hulla vagyok reggel, és egész addig nem tudok érdemi mennyiségű értelmet tanúsítani, amíg meg nem ittam egy kávét. Nem iszok minden nap, és egyelőre tudok nemet mondani ha mondjuk valaki kínál, vagy csak úgy magamtól megkívánom, de félek hogy a jövőben már nem fogok tudni nemet mondani, nélküle élni. Mit tegyek hogy ne függjek rá a kávéra, de valahogy élénk tudjak maradni?

2020. okt. 19. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj órán, kevesebbet kell tanulnod otthon.
2020. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarlak elkeseriteni, de ha egyetemre mesz majd, akkor a kave lesz a legjobb baratod (es a koffein) :D

Egyebkent egyertelmuen a tobb alvas a kulcs, aludj napi minimum 8 orat, fekudj le idoben, lehetoleg ne ejfel utan (mint ma :))

Reggel esetleg igyal frissen facsart narancslevet, nekem az mindig jolesik, ha koran kell kelnem.

2020. okt. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!