Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltassam be magam influenza...

Oltassam be magam influenza ellen terhesen?

Figyelt kérdés

Sosem oltottam magam es bem is voltam indluenzas amig vissza tudok emlekezni.

De nem tudom igazabol mi a helyes. Terhesen gyengebb az imunrendszerunk. Es az oltasban is ugye ott a virus... mi van ha epp attol leszek beteg? De mi van ha beteg leszek mert nem voltam

Be oltva? Arthat a babanak? Es melyik verzio inkabb?



2020. nov. 10. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ne
2020. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg az orvosod, a háziorvost is, a nőgyógyászt is.

Én egyszer oltattam be magam eddig. Nem lett semmi bajom. Volt akinek a környezetemben jöttek ki tünetek idén is az oltás után, de csak mint egy nagyon gyenge nátha. Viszont nekik mindenképpen ajánlott volt, mert idősek vagy van alapbetegségük. Szóval inkább ez, mint valami komolyabb. A kismamáknak is ajánlják.

2020. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az oltásban nem a vírus van itt hanem annak részei ami nem okozhat fertőzést. Ettől függetlenül én is kikérném a háziorvos és a nőgyógyász véleményét is.
2020. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Igen oltassa be mindenki magát , a vírustagadókra meg az oltásellenesekre nem szabad hallgatni ,világjárvány van , ha elkapod az influenzát az taccsra rakja az immunrendszered utána elkapod a Covidot komoly próblémád lehet tehát oltassa be magát mindenki , mert később megbánhatja hogy nem tette..Igen terhesen meg főleg ajánlott beoltani magát influenza ellen pláne a Covid miatt.
2020. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hu most nezem vissza hogy milyen csodasan fogalmaztam... Bocsi, ejszakai muszakbol tartottam haza fele! Koszi az eddigi valaszokat!
2020. nov. 10. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, mindenképpen
2020. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is javasolták. Hétfőre volt időpontom, de elfogyott az oltóanyag. Nem tudom, mikor kapom meg, de szeretném.

32 hkm

2020. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!