Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet abból valami bajom, ha...

Lehet abból valami bajom, ha a munkahelyemen a WC-n elvégzem a nagy dolgomat?

Figyelt kérdés
Sajnos kényszerbeteg vagyok. Már javulok, de valahogy ettől pl. még tartok. Ugyanis azt mondta egy ismerősöm, hogy pl. HPV vírust WC ülőkéről is el lehet kapni. Meg elvileg problémás olyan WC-n szarni, amit nem te használsz egyedül, vagy legalább is nem egy háztartáson belül. Kaptam egy olyan tanácsot két ismerősömtől, hogy tekerjem körbe WC papírral, de az úgy nem jó, folyamatosan lecsúszik és úgy már nem merek ráülni.Meg természetellenes az egész, hogy WC papíron ülök. Azt szoktam csinálni, hogy mielőtt ráülök, megtörlöm WC papírral. Egyszerűen nem bírom ki szarás nélkül hazáig, este érek haza. És mindig ebéd után kell mennem, nem bírom ki. Meg, ha ki is bírnám, akkor sem egészséges visszatartani, de ugyanakkor a WC ülőkétől is parázok. Köszönöm előre is a segítséget.

2020. nov. 15. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a paranioáiddal sajnos nem tudunk mit kezdeni - azokat neked kell orvosoltatni!


Az emberek 99%-a a munkahelyen (is) végzi a dolgát. Miért pont te kapnál bármilyen fertőzést...???

2020. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hellmano ***** válasza:
47%
Vigyél saját ülőkét otthonról azt mindig felpattintod a másikra, ha mész trónolni.
2020. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel direkt erre a célra szolgáló rátétet?


[link]


nem csúszkál, nem kell wcpapírt tekercselgetni...

2020. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ajánlom ezt.

2020. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent el lehet kapni, jobb vigyázni. Vegyél fertőtlenítő sprayt, fújd le az ülőkét, vagy van ilyen steril ülőke papír, használd azt is.
2020. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom van kézfertőtlenítőd, abból nyomsz a wc papírra és úgy törlöd le, akkor már le is fertőtlenítetted. De amúgy bár divat parázni az ülőkétől, olvastam olyan vizsgálati eredményről, hogy meglepően kevés kórokozó van rajta (ráadásul vasúti meg nyilvános wc-ket vizsgáltak).
2020. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Raksz wc papírt az ülőkére, kezedet rárakod úgy hogy az ujjad vége ne érjen az ülőkéhez, és a végén kezedre ülsz rá. Én így szoktam kábelt fektetni, a hátsórészem nem érintkezik az ülőkével, amikor kitörlöm és véletlen kiszakadna a papír, ujjam végével nem tudom össze fertőzni magam, mert nem ért az ülőkéhez.
2020. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy bevásárló kocsi rúdján vagy egy telefon képernyőn több baci van, mint a vécéülőkén. Ez igaz.
2020. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem szokott lecsúszni a papír. 3 db 2 cikkes részt rakok az ülőkére, egyet előre, és két oldalt ehhez csatlakozva. Papír nélkül rá nem ülnék, ahol papírhiány volt, ott csak föléguggoltam. Én is félek az ilyen összehugyozott ülőkéktől.
2020. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!