Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért felejtek el mindent?

Miért felejtek el mindent?

Figyelt kérdés

Az van, hogy mindig az van, hogy tanulni akarok , mert kell (iskolába) majd valamire megkérnek a szüleim/vagy csinálni akarok valami mást is, erre: meg kimegy a fejemből hogy mit akartam csinálni miután megcsináltam ; vagy akár akkor is ha nem csináltam meg, de gondoltam rá hogy meg akarom, de nem tettem; és elfelejtettem mit akartam csinálni az előtt.

Az időérzékemet is lassan elvesztem.

És egy dolgot nem tudok csinálbi, mert a tudatalattim azt fogja súgni hogy csinálak valami mást, és bumm elfelejtem, ezért folytatom amit elkezdtem másodiknak.


Ha értelmetlen kérlek szóljatok, + légyszi segítő konmenteket.


2020. nov. 30. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
De utána eszedbe jut? Lehet ez figyelem zavar, de akár betegség is.
2020. nov. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem sokszor, ritkán fordul elő hogy eszembe jut
2020. nov. 30. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van ez nálad, szerintem nem ártana kikérni orvos, szakember véleményét.

Addig is készíts listát, napi beosztást feladatairól. Ha végeztél egy teendővel kipipálod így nem kell tipródnod hogy kész vagy nem. A listát próbáld meg fontossági sorrendbe állítani.

2020. nov. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!