Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vért pisiltem nagyon sok a...

Vért pisiltem nagyon sok a felfázásom dokinál voltam ma. Mit tegyek ez ellen? Többi lent!

Figyelt kérdés

holnap vérvételre kell mennem,rettegek a legutóbbinál oda se néztem, mingyárt vége erre gondoltam és aztán meg el kezdtem szédülni hányinger hasmenés jött rám végül a wc-n kötöttem ki hasmenéssel és majdnem leestem a wcről

na most holnap ismét lehet ez vár rám + még ultrahang + és pisit is kell vinnem.


hogy tegyem túl magam rajta hogy ott mindenki előtt elmegyek wcre.. kakilni és alig tudok a lábamon állni ?


Ha most vesznek vért az jó nekem majd a későbbiekben a nőgyógyászatra bogyóért mert a héten akartam intézni de akkor majd jövő héten, mármint akkor nem kell újjat levenniük ?


Voltatok már ilyen helyzetbe hogy igy féltetek? és még rossz élmény is társult hozzá? :S


2011. nov. 15. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja azt mondta a vérvételes csaj, hogy az embernek,- azt hiszem 5 litert mondott-vére van, ha ennyit levesznek nem lehet ennyitől szédülni, azóta voltam párszor vérvételen és egyszer sem volt semmi bajom!!! Más is szokott kakilni menni mások előtt, ezzel ne foglalkozzál, az egészséged a fontos és ezt tartsd szem előtt, nem lesz semmi baj, kitartás!!!
2011. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* Ha ennyit levesznek: 3 csővel vettek le, legutóbb 4-el!!!
2011. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm! :)

problom magam erősítgetni

2011. nov. 15. 11:44
 4/7 A kérdező kommentje:

még azt is mondta h nem hordhatok tangát.. mert hogy az trutyis xd

nem értettem de mondom jolvan :d

2011. nov. 15. 12:02
 5/7 anonim válasza:
Azért vagy rosszul, mert félsz. Bemész, leveszik a vért és ennyi. Vizeletet lehet vinni, szóval nem kell ott pisilned. A felfázásra: öltözz rétegesen, ne mászkálj mezítláb, télen vastag zokni, derékvédő.
2011. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizony ne hordj tangát, mert attól lehet ilyen bajod, és mellé még sanszos, hogy hüvelyi fertőzésed is van akkor. A tanga tök jó arra, hogy a végbeleden maradt kis mindenféle bacit egyenesen a hüvelyedhez, meg a húgycsövedhez vigye, ahogy mozogsz.

A melegen öltözés pedig ugyan nem segít felfázás ellen, inkább a bacikat kell kiírtani, amik jól tanyáznak, és akár a vesédig is eljuthatnak.

Vérvételnél ne nézz oda, ne gondolj rá. Előtte menj el otthon vécére, előtte gondolom amúgy sem ehetsz, mert éhgyomorra kell vérvételre menni a legtöbb vizsgálatnál. Így hasmenéses gond nem nagyon lehet. Ha végeztél, ülj le és egyél pár falatot. Ne képzeld be. Az elején szólj, hogy rosszul levős vagy, beszélgess vele, és akkor arra fogsz figyelni.

Ha általános labort is csinálnak, annak az eredményét elviheted a nőgyógyászhoz, de ha most íratsz először, akkor lehet, hogy trombózishajlamot vizsgálnak, ahhoz pedig más fajta csőbe kell vért venni, meg arra külön beutaló kell, mivel hosszadalmas és bonyolult vizsgálat, sokszor hónapokat kell várni a helyre amúgy is, tehát arra nem lesz jó. Illetve ha nem szedsz gyógyszert, ne most kezd el, előbb kezeltesd ki magad, úgyis antibiotikumkúrán leszel, az meg ugye üti a fogamzásgátlót.

2011. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem nagyon köszönöm!

a vérvétel jól ment..néztem a tündéres képeket a falon :D

és igen gonodltam hogy nem lesz jó :S ... meg tényleg ütné most a gyocer nem mos tkéne elkezdeni majd elmegyek januárba ugy is akkor kell visszamenni a nőgyógyászhoz,a vérvételt meg majd túl élem ujra :)) de nagyon gyors volt a nő kb 10másodpercig tartott :D

2011. nov. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!