Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a jó az állandó betépéssben...

Mi a jó az állandó betépéssben vagy egyáltalán a cannabis alkalmanként való fogyassztásában?

Figyelt kérdés
Tehát én nem értem, hogy mi olyan jó benne. Meg főleg, hogyan lehet rá szokni? Tehát miért tép be valaki. "Hát Nórmális, Nórmális :D?" Ezt azért kérdezem amúgy mert én is fogyasztottam ritkán. És általában mindig volt valami paraflees. Vagy ha nem is volt nos beadott valami cshilles, röhögős nagyon szétcsapos kissé túlságosan is szétcsapos érzést. Esetleg mikor egyedűl elszívtam 3gt halucinálciókat. Esetleg egy jó betépés után viszont lehet kattogni rajta. De utána 1-2 szivás után már elundorodik tőle az ember. De mégsem lehet megállni, hogy ezt a negatív érzést kiváltó dolgot ne csinálja fél évben 1x legalább az ember és felesleges. Mert csak azt sem fogod tudni hol vagy utána meg rossz lesz. Azt cső, de egyszerűen alkalmmankénti fogyasztását is feleslegesnek tartom. Én mikor fél évben max 1x szívom akkor sem olyan jó, főleg ha még van parafless is ami általában szokott is lenni. Az meg nem feltétlenül igaz, hogy pozitív hatással van az emberre. Meg az sem, hogy nincs negatív hatása. Itt most arra gondolok amire nem fújnak semmit. De mostmár mindenre már a magba is bejutattják valahogy a szinti kannákat. Na arra meg még nagyobb felkiáltójellel valhatnak az előző dolgok. És az az igazság, hogy a cannabis az nem egy igazi drog. Én pl 3-4 nap alatt teljesen meg unám. Pl az ecstasy egy jó cucc az igazi drog. Viszont azzal már az a baj pont, hogy túlságosan is jó tudd lenni! Szerintem őszintén szólva az alkohol, lsd meg a kratom a legjobb "drogok" függőség-hatás összetett szempontjából! Szerintem a kratom is jobb mint a fű, de nem olyan erőteljesen mint pl az E. És még legális is. Meg talán nem is épít le jobban, persze csak ha azt is alkalmanként csinálod.

2020. dec. 27. 06:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazán remek, hogy kereknek érzed az életedet, ez azt jelenti, hogy nincsen benned olyan, hogy "mi volna ha", "tudnék többet is rakni az életembe, de jobb vegetálni" és az említett hiányérzeted és megannyi egyéb dologgal IS kerek életed van, komfortos, ez azt jelenti, hogy jól haladsz az életedben és majd később, ha visszanézel, akkor majd nem bántad meg, mert nincsen benned frusztráltság és szorító, magával ragadó érzések, csupán a lazaság (amikor nem vagy beszívva)
2020. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11 Nincs itt rendben semmi. Egy nagy szár az életem, mert nem változtatok rajta. Aztán mivel így utálom az egészet, ezért menekülök. Lényegében önmagam elől. Mégis ez a könnyebb út. Kevés vagyok én ahhoz hogy normális emberré váljak. Nem vagyok jó semmire. De úgyis rövid az élet. Még menekülök egy kicsit, és egyszer csak végleg megmenekülök. Vagy legalábbis időt nyerek...
2020. dec. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Aludj!
2021. jan. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!