Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok berúgni?

Miért nem tudok berúgni?

Figyelt kérdés

Először 14 évesen próbáltam megrészegedni. Megittam 300 ml házi szilvapálinkát, de semmit nem éreztem azon kívül, hogy kicsit jobb kedvem lett. A minap ittam fél liter bort, de még csak jó kedvem se lett tőle. Átlagos testalkattal. Mit jelenthet ez?

16/F



2021. jan. 2. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy még nem múltál el 40. Majd akkor gyere vissza panaszkodni, ha még akkor sem megy a berúgás ennyi piától. :D
2021. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy 16 éves vagy, és ilyenkor a szervezet még elég jól bírja a piát. Majd várd meg, amikor 25 leszel, a világodat nem fogod tudni 300ml pálesz után.
2021. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy túl fiatal vagy az alkohol fogyasztáshoz.
2021. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég szar bor lehetett.
2021. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ne!
2021. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
300ml? XD Fél liter bor? XDD Hát talán ha nem női adagokat innál tesó. :D Tekerj le vagy fél liter 40-50 fokos házi páleszt, meg 2-3 üveg bort azt beleszel bszva..:D 300ml...xdd
2021. jan. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Milyen női adagokat? Na, te sem láttál még nőt inni. xD
2021. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De láttam nyugodj meg. :D Vannak alkesz csaj ismerőseim, hányinger ahogy isznak, még nem is az hogy mennyit, hanem mi mindent össze moslékolnak. :D
2021. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Akkor meg miért írsz baromságokat? Amúgy meg nemtudom, milyen nők, akiket moslékolni láttál, max valami pin*virágok a dizsiből... Nem ilyen körökben kellene mozogni, és akkor nem ilyeneket látnál. Az igazi nők rendes piát isznak, és jobban bírják, mint sok pasi.
2021. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!