Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Születési problémával hogy...

Születési problémával hogy éljek együtt továbbra is depresszió nélkül? Koordinaciós probléma és ügyetlenség, tanulási nehézségek.

Figyelt kérdés

Mivel se szülői se más segítség nem volt, egyedül szenvedek a problémával.

Nehezen tanulok meg dolgokat, se fizikailag se agyilag mem vagyok ügyes. Most éppen külföldön dolgozom, jelenleg takarítok. Előző helyen jóval lassabb voltam ,mint bárki más. Itt nem lóverseny a munka, de folyton beütöm magam valahová. Próbálok óvatosan mozogni, akkor is nagyon megütöm magam valahol mindig. Fájdalmat nehezen viselem. Ha sietve megyek, a végén szédülök. Nem tudok rohanva dolgozni. Vezetés közben is azt lesem, hogy maradjak középen az úton. Egyensúly zavar gondjaim is vannak. Ügyetlen, szerencsétlen vagyok. Mivel felfogási nehézségek is vannak, segítség nélkül (pl. szülői segítség, hogy tovább tanulhattam volna), hogy viseljem el magam hosszú távon? 34 éves vagyok és 15 éve depressziós a csökkentett képesség miatt. Ha eszem lenne, tanultam volna egyetemen akár, de olyat, amihez nincs szükség a fizikai ügyességre. Munka mellett albérletben élve, nem egyszerű saját erőből, minimálbérből suliba járni, főleg ilyen aggyal. Érettségit is igy csináltam, csoda, hogy éppen sikerült.


2021. jan. 10. 07:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

". Vezetés közben is azt lesem, hogy maradjak középen az úton. Egyensúly zavar gondjaim is vannak."


hogy kaphattál te jogosítványt, hiszen közveszélyesen vezetsz!

Erősen kamuszaga van ennek a posztnak.

2021. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nylonx ***** válasza:
nem vezet közveszélyesen, csak jobban kell figyelnie. Senkit sem vizsgálnak ilyen szempontból mikor alkalmassági teszt van. Labor meg szemészetnél nem néznek sokkal többet. Átment a rutin és forgalmin is akkor alkalmasságát bizonyította..
2021. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!