Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ki gyulni a...

Hogyan lehet ki gyulni a panikbetegsegbol?

Figyelt kérdés
5 eve vagyok panik beteg mar nem birom tovabb. Allandoan bizonytalan vafyok sokat szedulok ,faj a hasam. Nem tudok boltokba jarni nem birom a tomeget.
2021. jan. 11. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Jársz orvoshoz?
2021. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Menj el dolgozni
2021. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szedsz gyógyszert, pszichoterápia, egyéb gyógymódok???
2021. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ismeros a helyzet... nekem koreaban jott ki a legjobban, azt hittem meghalok. Nekem az valt be hogy eroltettem magam sokat jartam ki, elkezdtem edzeni es lefoglalom magam. Vannak nwgyobb problemaim jelenleg, igy elvonodik a figyelmem
2021. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérj pszichológustól / pszichiátertől segítséget.

Ha tényleg ennyire komoly, egyedül nem biztos, hogy meg tudsz "szabadulni" tőle.

2021. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Már 4 és fél éve jobban lennél, ha anno elkezdtél volna antidepresszánst szedni.
2021. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen 6-os. Az antidepresszáns mindenre jó.

De szerintem inkább az oki kezelés lenne a hatásos, nem pedig a tüneti.

2021. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, mondod nekem, aki 10 éve szedi, 100%-os vagyok tőle és nem volt semmi eredendő "oka". Ez kémia, barátom, az egy tévhit, hogy majd lelki izéktől alakul ki. Akkor itt 10 emberből 11 pánikbeteg lenne.
2021. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rendben. Örülök, ha neked az hatásos.

De nem hiszem, hogy minden egyes pánikbetegnél és szorongással küzdő embernél csak az antidepresszáns lehet a megoldás.

2021. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!