Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehez leírni ide röviden,...

Nehez leírni ide röviden, szóval kattints ide és lentebb kifejtem a kínom. ?

Figyelt kérdés

Szóval, először azt vettem észre, hogy émelygek és erősen hányingerem van igy random mikor soha nem volt ilyen nálam. Utána belegondoltam, hogy mivan ha azért, mert nemi életet éltem fel év után és becsuszott valami? Na erre rastresszeltem annak ellenére, hogy megjött a mensim, nagyon stresszelős vagyok sajnos. :( állandóan hanyingerem volt, de savlekoto után már nem és mikor lúgos vizet ittam akkor sem, ezután már csak akkor éreztem hányingert, ha a savat is a torkomban, így úgy gondoltam, hogy ez generálja. Szerencsére ez a savas dolog elmúlt, kb négy napig kínzott folyamat viszont másnap mikor elmúlt egész nap tele voltam gázokkal, bofognom kellett de rohadtul nem tudok azóta sem. Fajt a torkom, néha azóta is, és ami a lényeg, hogy megérzem, hogy éhes vagyok, de rögtön ezzel egy időben megérzek a torkomban egy gombócot, mintha torkig lennék kajával, de közben érzem hogy a gyomrom üres. Szinte semmit nem eszek mióta ez kialakult és nem tudom hova tenni. Állandóan iszom a lúgos vizet, eszem a savlekotoket de ugyanaz a helyzet. Ha lehajolok egyből úgy érzem, hogy annyira nyom valami a torkomban, hogy be tudnák hányni tőle. Ha kiegyenesedek minen oké. Ha eszem egy kicsit vagy iszok egyből tele érzem magam, de a torkom miatt, nem a gyomrom miatt. Nehéz elmagyarázni, rohadt szar érzés, inni is alig bírok mert egyből úgy érzem hogy vagy 6 liter vizet megittam közben meg két kortyot kb, hirtelen a torkomban érzem a sok vizet és ettől egyből hanyingerem lesz. Tudja valaki mi lehet ez vagy hova induljak ezzel? Egyáltalán menjek ezzel dokihoz? Nőgyógyászhoz elmegyek, hogy megtudjam mi van velem, mert azota is stresszelek, de nem olyan mértékben, szinte elenyészően.


Köszönöm ha elolvasod és sajnálom ha hosszan sikerült :)



#betegség #hányinger #sav #émelygés #Hirtelen jóllakottság
2021. jan. 21. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Terhes valoszinuleg nem vagy, hiszen megjott, de amugy kb 400ft 2x gyorsteszt a dm-ben, ha biztos akarsz lenni benne, akkor elmulna a stressz is es az ebbol fakado tunetek is.

De lehet csak osszeszedtel valami virust, amiatt vagy rosszul, leiras alapjan nem nogyogyaszati problemanak tunik.

2021. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni, mi az, ami ott nyom téged. Egy gyomorszonda, ki lehet bírni, hamar megvan, kábítani sem kell miatta.
2021. jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!