Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv.. Ha netán valamilyen...

Üdv.. Ha netán valamilyen bélférgem van, (pazarita) tök mindegy hogy milyen, mindegyiket ki mutatja a vérvétel??

Figyelt kérdés
Netán ha bélférgem lenne valameik falytája és ha el mennék egy vérvételre azt ki mutatná? Vagynem mindegyik falytát mutatja ki?

2021. jan. 23. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Orvos vagyok köszönöm, hogy kioktatsz a saját szakmámban. Rohadtul nem vérvétellel diagnosztizálunk bélférget. Ha már diagnosztizálni akarom azt normálisan csinálom leoltással, megjegyzem az allergiás megbetegedések gyakorlatilag bármilyen panaszt tudnak utánozni tehát ennyit erről. Skarláttól és kanyarótól is lehet hasfájásod, pláne gyerekeknek, de alapból nem a hasfájás a fő tünet. De örülök, hogy ilyen baromi okos vagy.
2021. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
F.szt nem érdekel a szakmád. Annyi hülye orvos van, hogy meg vagyok lepődve, hogy még el is ismered, hogy nem értesz hozzá. Képezd még magad egy kicsit!
2021. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert te laikusként aki annyira képes, hogy ctr c, ctr v bemásolsz valamit, alapbetegségek tüneteivel nem vagy tisztában, jobban értesz hozzá mi? :-D Nem volt igazad, kijavítottalak és sérti a kis önérzeted.
2021. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Légyszíves figyeljetek!

Ne a helyes irást nézzétek.

Feltedtem egy kérdést amiről nem voltam meg győződve.

Nagyon szépen köszönöm aki normálisan, és kulturáltan válaszolt. És aki meg nem a témához kapcsolatosan kommentel az ne irjon semmit.

Legyen szép napottok !

2021. jan. 23. 19:07
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 Te kinek képzeled magad? :DDDDDD
2021. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szegény fehérvérsejtet sikerült lefaktoroznia és még a nevét sem tudtaamíg le nem írtam. :-D
2021. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A bélférget ill. petéjét székletmintából lehet meghatározni.
2021. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!