Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek hogy baj lesz jol erzem...

Félek hogy baj lesz jol erzem ?????

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 eves fiu vagyok3 honapja voltam korhazban magas vernyomassal kiderult hogy panik beteg vagyok es szorongasos a szivem tokeletes 2 honapon kerresztul fekudtem a szorongas miatt es egy hete lassan bizsereg a bal labam sokszor altalaban fekvesnel sipol a fulem este nagyon napkozben kicsit az a kerdesem hogy ugye azt mondtak semmi baja a szivemnek de neha ugy erzem hogy furcsan dobog ugye faj a mellkhasom beszurkal de ahol beszur azon a ponton ha hozza erek faj is felek higy valami baja van azota vagy nem vettek eszre vagy infarktusom lesz???????

2021. jan. 24. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

figyelj, eloszor is nyugodj meg, tudd, hogy ezt az agyad generalja egyedul, hisz te is tisztaban vagy azzal, hogy szorongsz, panikolsz.

az egadta vilagon semmi bajod nem lesz, csak relaxalj, meditalj!!!! es lazulj el. kerj segitseget a korulotted levoktol hogy nyugtassanak meg, es ereztessek, hogy veled vannak es nem lesz semmi baj.

ha erre gondolsz, megint eloidezed csak a panikot es nem hiaba lesz magas vernyomasod, stb.

illetve nezd meg ezt a videot:

[link]


kitartast neked, ne aggodj semmi baj nincsen, es nagyon eros vagy

2021. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajátmagadnak képzeled be ezeket és rendkívül paráztatod, idegesíted önmagad, ez generálja a tüneteket, semmi bajod, megmondták. Erre gondolj.
2021. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 es valaszolo ezekkel mind tisztaban vagyok de ez mar hihetetlen hogy brutalid fajsalmat erzek a melkhasomon de ugy hogy egszer erosen be szur nagyon erosen aztan elmulik es utanna azon a ponton faj sokaig es nem mulik el ott a fajdalom vagyis nem fojsmatodan faj csak ha hozza erek de neha magatol beszur de ez nem cssak egy helyen van tobb helyen is
2021. jan. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!