Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg nem fogok fogyni...

Tényleg nem fogok fogyni eleget a 160g szénhidrát bevitellel IR esetén?

Figyelt kérdés
Roviden, nagyon régóta túlsúlyos vagyok. Megálapitották az IR-t, elmentem dietetikushoz. O 160g ch étrendet adott, amit január 1tol tartok, viszont eddig csak 2kg fogytam vele./3hét alatt/ Dietetikus azt mondta nem lehet lejjebb vinni a CH IR esetén.Igaz ez? nem akarom megcáfolni amit mond, de olvasgatok itt hogy másoknak a dietetikusa kevesebb Ch ír fel. Akkor most hogy van ez? Persze az egészségem a legfontosabb, de ilyen tempoban mikor fogom elérni a 30kg fogyást,?

#inzulinrezisztencia #étrend IR #fogyás IR
2021. jan. 24. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pontosan, nem is a fogyás miatt a lényeg a CH csökkentés, hanem az IR miatt. Persze az IR rendeződése a súlyra is jó hatással lehet, illetve fordítva is
2021. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is durva túlsúllyal kezdtem a kezelést, és nagyon durva inzulin értékeim voltak akkor. Nekem 120 g-os CH diétát (és mozgást) javasoltak, plusz szednem kell gyógyszert is (szintén a durva értékek miatt). Június végén kezdtem a kezelést, azóta összesen 17 kiló ment le, most vagyok 93 kiló. Az IR-em már így is szépen rendeződött, bár még nem tökéletes, de szépen javul. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne add fel és ne rohanj, ne akarj már holnap nagy eredményt elérni. Ez egy türelemjáték, de megéri. Sok kitartást és mielőbbi javulást kívánok! 😊
2021. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!