Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 kg-ról mennyit lehet...

170 kg-ról mennyit lehet lefogyni 6 hét alatt szénhidrát ( liszt, rizs, tészta, cukor) mellőzésével, napi kb.1000 kcal bevitellel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 21:11
 1/9 anonim válasza:

Mivel van miből ezért elképzelhető a 10kg..


Amúgy ha lehet tudni hány éves vagy?


Hogyhogy nem tettél eddig semmit?


Sajna én is tapasztalatból beszélek.. 180+kg voltam és ami segít/segített az a gyomorgyűrű.. Nagyon nehéz, meg megtanítja az embert rendesen de ha nincs más....

2014. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Írhatok neked privit?
2014. márc. 29. 21:26
 3/9 anonim válasza:
jaja...
2014. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túl nagy a súlyod ilyen kevés kalóriához, hamar be fogsz zabálni.
2014. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A gyomorgyűrű az akaratgyengéknek való akik a könnyebb utat választják.


Én végül is elhatároztam magam:D és gyűrű nélkül is fogyok. 160ról indultam. Most 152 vagyok 6 hét alatt. Hétfőn kezdődött a 7. hetem. A derekamból 10, a csípőmből 7 centi ment le. Úszógumiból szintén 10 centi.


Régebben az évek alatt sokszor nekiálltam de mindig koplalásba fordult át a dolog. Azt meg feladtam egy idő után....és visszajött a lefogyott súly a barátaival egyetemben. Most másképp csinálom. Az egyik ilyen ballépés az 1000 kalóriás marhaság volt....például.


A magasságomhoz 1400-1600 kalóriát viszek be, 160 gramm maximum szénhidráttal. Bár a ch keretet ritkán érem el. Inkább alatta eszem. Mellé lazán mozgok is. heti 3x 40 percet, és 2x 1 órát. Erősíteni ráér később is. Ha már kevesebb lesz a túlsúlyom, és könnyebben mozgok.


Évek alatt esett le, hogy koplalással, megvonásos szutykokkal csak azt érem el hogy előbb utóbb feladom. Nekem nem éri meg pl éhezni, és kizárni bármit az étrendből amit szeretek. A mértéktartás a lényeg. És az hogy pár dolgot lecseréltem egészségesebb verzióra. Legalábbis nekem ez vált be.

2014. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
56%
Persze.. Majd akkor nyilatkozz,hogy akaratgyengéknek való ha van vagy lesz gyűrűd.. Addig sztem tartsd magadban ezt a baromságot.. Majd meglátjuk ,hogy ha lefogysz (HA LEFOGYSZ) mennyi ideig tudod tartani. Sok ilyen arc volt állításon meg műtét előtt akik azthitték,hogy akaratgyengéknek való a gyűrű mint pld te.. Aztán mikor megcsinálták egyből más lett a vleményük..
2014. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

most mit kell megsértődni? te külső segítséget vettél igénybe, én meg saját erőből küszködök. Akarattal és kitartással eszem kevesebbet és más dolgokat. Nem azért mert művi úton akadályozva vagyok. Na ezért könnyebb út és nem saját erő ha valaki gyomorgyűrűvel fogy le.


Nekem nyilván lassabban fog menni, tovább tart majd. Ennyi. De nagyon szívesen visszatérek a dologra nagyjából 2 év múlva, amikor elérem a kívánt súlyomat. Majd akkor beszélünk.

2014. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Oké legyen igazad :) te mar csak tudod. ...
2014. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 120 kg-ról fogytam le 77re 1 év alatt (gyűrű nélkül egyébként) 187 cm vagyok.


Borzasztó szar év volt. Egyik napról a másikra változtattam étrendet a következőképp:


Nincs krumpli, nincs rizs nincs pékáru. És ami arany megszeghetetlen kőbevésett szabály: Nincs semmi ami akár egy gramm akármilyen cukrot is tartalmaz (tej se).


Az étrendem jórészt párolt zöldségkörettel elkészített húsból állt (többnyire csirkemell) ebédre. reggeli zöldség főtt tojás (2 néha 3 tojás)+abonett pulykamell sonkával margarin nélkül. Napközben narancs és alma. különösen narancs. Vacsorára változó: néha az ebéd maradékát néha azt amit reggelire ettem, és szigorúan este 8 előtt.


Emellett igyekeztem mindent amit lehet gyalogosan intézni (ahogy az időm engedte) ritkán autóztam elkezdtem tömegközlekedni. Rendes sportot ilyen kalóriabevitel mellett beiktatni szerintem nem tanácsos.


Még kiegészítésként szedtem actival max-ot hogy pótoljam az esetlegesen kiesett vitaminokat nyomelemeket ez nem a reklám helye, bármi más is megteszi akár pezsgőtabletták).


Mára lefogytam a kellő súlyra, ezt tartom egészséges visszafogott étrenddel. A mozgást megtartottam, elkezdtem kerékpározni. Sütemény torta satöbbi mostmár simán megy, de szigorúan csak indokolt esetben (buli, szülinap összejövetel stb) esetleg egy csoki ha túlóra van és bent kell maradni már belefér.


Ami a legfontosabb szabály egy diétával kapcsolatban:

NINCS jutalom NINCS bűnözés, NINCS könnyű nap. Nem simogatjuk meg a saját buksinkat hogy már fogytunk 5 kilót egy hambi vagy süti belefér. Amikor elkezded kitűzöd a célt: ennyi akarok lenni és NEM hagyod abba egy napra sem amíg grammra el nem éred azt a súlyt.


Értelemszerűen ha lebetegetdsz (influenza akármi) abban a pillanatban szünetel a diéta amíg meg nem gyógyulsz, ez fontos. - De ez nem halomrazabált csokoládét jelent.


27/F

2014. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!