Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légmell vagy annál is rosszabb?

Légmell vagy annál is rosszabb?

Figyelt kérdés
Pénteken légmellel kerültem be kórházba,ahol becsöveztek és elkezdték szívní a folyadékot és a levegőt.Hétfőn röntgenen szép kitágult volt a tüdőm ezért lekapcsolták a gépet estére.Reggel viszont megint volt egy kis levegő a tüdőm tetején így holnap meg CT-znek.De annyira félek hogy találnak valami komolyat a tüdőmbe hogy szinte nembírok levegőt se venni,este meg kis vér is volt a nyálamba elég minimális de már ezzel is teljesen kirázott a hideg.Lehet hogy tüdőrákom van vagy valami daganat? 20/F

2021. jan. 26. 19:42
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
De jó, örülök, hogy megúsztad a műtétet. Nekem a cső kiszedése nem fájt, na de utána.. Nagyon nehezen gyógyult, még most fél év után is fájnak. Remélem te jobban jársz. Nem korai a varratszedés? Nekem 1 hónapig voltak benne, bár engem műteni is kellett
2021. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Én is.Sajnálom hogy műteni kellett neked.Én is elég korainak tartom a varratszedést, mert 1 hét se telt el.Nem hinném hogy ennyi idő alatt beforrt volna a 2 seb.Nekem is fáj még de csak ha hozzáérek vagy húzást gyakorolok a jobb felemre.Hallottam énis hogy műtét utáni fájdalom elég sokaknál nem akar megszűnni hónapok után se.
2021. jan. 30. 17:04
 13/49 A kérdező kommentje:
De lehet jobb is hogy műtötték neked mert akkor kevesebb eséllyel újul ki újra.Nálam cső kiszedés után volt egy hajszálvékony csík ptx de azt mondták normális.Már csak reménykedek keddre nem lesz az nagyobb.
2021. jan. 30. 17:16
 14/49 anonim ***** válasza:
Nekem is maradt még utána, kb 1 hónap alatt szívodott fel. És mit mondanak mitől lett neked? Mi várható? Kijöhet újra?
2021. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Elvileg normális hogy marad egy kicsi a cső kihúzás miatt.Hát elvileg elég könnyen kialakulnak újra ha már egyszer megtörtént valakinek,általába 50% esély van rá 1-2 éven belül.
2021. jan. 31. 14:29
 16/49 A kérdező kommentje:
Sajnos kialakult újra így holnap megműtik.Altatás az egyetlen dolog ami zavar benne.
2021. febr. 2. 15:01
 17/49 anonim ***** válasza:
Ó apám, kitartást, írd majd meg mizu. Gondolom rutin műtét.
2021. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Megműtöttek de borzalmasan fáj a helye.Ha felállok meg szêdülök ès hányingerem van

.

2021. febr. 4. 12:43
 19/49 anonim ***** válasza:
Sajnálom.. Kitartás!
2021. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Kitartás, pihenjél, kérj fájdalomcsillapítót, aludj amennyit tudsz :(
2021. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!