Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légmell vagy annál is rosszabb?

Légmell vagy annál is rosszabb?

Figyelt kérdés
Pénteken légmellel kerültem be kórházba,ahol becsöveztek és elkezdték szívní a folyadékot és a levegőt.Hétfőn röntgenen szép kitágult volt a tüdőm ezért lekapcsolták a gépet estére.Reggel viszont megint volt egy kis levegő a tüdőm tetején így holnap meg CT-znek.De annyira félek hogy találnak valami komolyat a tüdőmbe hogy szinte nembírok levegőt se venni,este meg kis vér is volt a nyálamba elég minimális de már ezzel is teljesen kirázott a hideg.Lehet hogy tüdőrákom van vagy valami daganat? 20/F

2021. jan. 26. 19:42
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Sikerült elintézni hogy Miskolcon vegyenek tüdőgondozásba, de eztis csak ismerősön keresztül.
2021. febr. 22. 14:08
 42/49 anonim ***** válasza:
Hm.. Szörnyű a helyzet az egészségügyben. Örülök, hogy sikerült elintézni!
2021. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
És voltál már nála? Mit mondott?
2021. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Ma voltam,azt mondták ez nem olyan emphysema mint az idős dohányosoknak van.Itt spontán légbuborékra utalt ami megrepesztette a tüdőt.Azért csodálkoztam is volna ha tényleg tüdőtágulat.
2021. márc. 5. 12:40
 45/49 anonim ***** válasza:
És ez nem súlyos?
2021. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Ahol megvolt repedve azt műtétnél levágták szóval elvileg már nincs ott semmi.
2021. márc. 5. 15:27
 47/49 anonim ***** válasza:

Na akkor mostmár csak meg kell gyógyulnod meg nyugodnod.


Sajnálom, hogy ezt fiatalon át kellett élned!


Mint írtam, anyukámnak 4 ptx-e volt fiatalon.


Én is magas, vékony kamasz voltam, egy ideig rettegtem is, hogy nekem is lesz. De megúsztam szerencsére.


Jobbulást!

2021. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. márc. 5. 17:08
 49/49 anonim válasza:

Szia! Azóta hogy vagy?

Feleségemnek nagyon hasonló baja van és érdekel a talasztalat így pár év távlatából

jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!