Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légmell vagy annál is rosszabb?

Légmell vagy annál is rosszabb?

Figyelt kérdés
Pénteken légmellel kerültem be kórházba,ahol becsöveztek és elkezdték szívní a folyadékot és a levegőt.Hétfőn röntgenen szép kitágult volt a tüdőm ezért lekapcsolták a gépet estére.Reggel viszont megint volt egy kis levegő a tüdőm tetején így holnap meg CT-znek.De annyira félek hogy találnak valami komolyat a tüdőmbe hogy szinte nembírok levegőt se venni,este meg kis vér is volt a nyálamba elég minimális de már ezzel is teljesen kirázott a hideg.Lehet hogy tüdőrákom van vagy valami daganat? 20/F

2021. jan. 26. 19:42
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Megvolt a varratszedés is meg a röntgen.Nem volt semmi rajta,viszont a leletem azt látom hogy a műtött szövetminta emphysémát igazolt.De ha emphysémám lenne az már látszodótt volna a röntgenen vagy a CT-n.Szóval nekem ez egy kicsit magas.
2021. febr. 16. 14:22
 32/49 A kérdező kommentje:
Megvolt a varratszedés is meg a röntgen,minden normális kivéve hogy a leleten azt látom hogy szövettan emphysémát igazolt.CT meg röntgen nem mutatta ki,szóval nem értem hogy most akkor van vagy nincs,mert azért mégis csak egy halálos betegség.
2021. febr. 16. 14:35
 33/49 A kérdező kommentje:
Véletlen kétszér küldte el.
2021. febr. 16. 14:35
 34/49 anonim ***** válasza:
Meg kéne kérdezned az orvost. Halálos betegség, de rohadt sokáig el lehet élni vele, tehát nem fog 5 év alatt kinyírni. Tudom, nem vigasz, de "öröm" az ürömben.
2021. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Én is voltam ptx jobb oldali..

Katasztrófa :(

Senkinek nem kivanom azt az erzest 🙄

2021. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
És mikor odaadták ezt a leletet nem mondtak semmit?
2021. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy nem.Csak hogy majd tüdőgondozásra kérjek időpontot.
2021. febr. 17. 14:41
 38/49 anonim ***** válasza:
Igen mondjuk egy sebész erre nagyon nem tud mit mondani, kivéve ha jó fej. Van tüdőgondozós orvosod?
2021. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Edelénybe jó 4óra várakozás után behívtak tüdőgondozóba ahol azt mondták hogy elirányítottak engem mert nem ide kell jönni hanem Miskolcra.Mondtam ide küldtek mert Miskolcon nincs tüdőgondozó már.Nem vettek fel tüdőgondozásra csak elküldtek a fenébe vissza Miskolcra.Itt meg Orvos szintén mondja pedig Edelénybe kell menni.Hihetetlen amit művelnek,de én már biztos nem mászok vissza Edelénybe ahonnan elküldtek.
2021. febr. 22. 13:24
 40/49 anonim ***** válasza:
Pedig menj vissza, és "borítsd rájuk az asztalt"! Ha kell, írásban kérd Miskolcon, hogy Edelénybe kell menned!
2021. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!