Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légmell vagy annál is rosszabb?

Légmell vagy annál is rosszabb?

Figyelt kérdés
Pénteken légmellel kerültem be kórházba,ahol becsöveztek és elkezdték szívní a folyadékot és a levegőt.Hétfőn röntgenen szép kitágult volt a tüdőm ezért lekapcsolták a gépet estére.Reggel viszont megint volt egy kis levegő a tüdőm tetején így holnap meg CT-znek.De annyira félek hogy találnak valami komolyat a tüdőmbe hogy szinte nembírok levegőt se venni,este meg kis vér is volt a nyálamba elég minimális de már ezzel is teljesen kirázott a hideg.Lehet hogy tüdőrákom van vagy valami daganat? 20/F

2021. jan. 26. 19:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

A szédülés és a hányinger az altatástól van, nyugi elmúlik. Én is hánytam egész nap utána. Hol műtöttek?

Én mikor mondtam a Dokinak, hogy fáj azt mondta fog is egész életemben. Megnyugtató...

2021. febr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Miskolcon a BAZ Megyei kórház mellkassebèszeti rèszlegèn.Igen,mondta nekemis hogy egy jó darabig zsibbadni fog ès fájni mèg.Hányinger szerencsère már enyhült csak kis szèdülès van.Szombaton röntgen megint,ha jó akkor szedik a csöveket.Remèlem már lassan hazaengednek mert ez az elmúlt pár hét már kèsz rêmálom.
2021. febr. 5. 11:34
 23/49 A kérdező kommentje:
Kiszedtèk a csöveket vègre.Normális hogy utána is surlodó èrzês van a mellkasomba levegővètelnèl?
2021. febr. 7. 08:52
 24/49 anonim ***** válasza:
Igen, sőt lesznek még furcsaságok. Gondolom rtg azért van még minden nap egy pár napig.
2021. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Persze van,de azèrt csak jobb csövek nèlkül.
2021. febr. 7. 11:14
 26/49 A kérdező kommentje:
Hát hazaengedtek már ma mert minden rendben volt a mai röntgenen is.Varratszedésre persze majd be kell jönnöm.Mostmár nagyon remélem hogy nem lesz PTX-em ugyanott mert én nem engedem csöveztetni magam mégegyszer az biztos.
2021. febr. 8. 15:21
 27/49 anonim ***** válasza:
Vékony magas alkat vagy? Azoknál gyakoribb állítólag.
2021. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Igen elég vékony,kórház előtt is az voltam nagyon,most szinte már alultápláltnak nézzek ki konkrétan.
2021. febr. 8. 15:26
 29/49 anonim ***** válasza:

A csövezést megértem. Anyukám orvosa örökre lesántult, mikor kirántotta anyukámból a csöveket (anyukám térden rúgta a fájdalomtól az orvost, annak meg eltört a térde...)


Reméljük, nem újul ki neked!

2021. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Hát igen, énis markoltaltam az ágy sarkát mint a veszett.Remélem énis hogy már nem,mert már tényleg nem bírnák még 1 csövezést.Legutolsó cső az olyan helyre került hogy konkrétan nyelni nem tudtam, mert szúrt az oldalam,de még mindig érzem nyelésnél hogy nyillal kicsit.Nem is értem hogy a nyelésnek mi köze van a mellkasomhoz.
2021. febr. 8. 15:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!