Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol veres a szekletem?

Mitol veres a szekletem?

Figyelt kérdés

Ma reggel es mist delutan is azt vettem eszre, hogy piros folyekony (nem szarad femete, hanem hig verpiros) ver folyik a szekletemmel egyutt, szeklettel is. Szokott lenni aranyerem, de akkor csak picit beverzett a vegbelnyilasom. Most viszont rendesen hig folyekony ver jon ki belolem.

Mitol lehet, nagyon megijedtem.

Tudom orvoshoz kellene menni de kulfoldon vagyok.



#Veres szeklet
2021. febr. 8. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Külföldön nincs orvos? Hát hol vagy te, Kenyában?

Aranyér lesz valószínűleg, ha alapból problémád volt vele a múltban.

2021. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arany ér, javaslom egyél rostosat, sok folyadék és vannak kúpok amik belsőleg hatnak.
2021. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kenyaban, de most a korona miatt nem konnyu surgossegire bejutni.


Szokott lenni aranyerem de cswk pici verrel, vagy kicsi dudorral kint.

Most nem faj, nincs dudor, nincs szekrekedes se fe hig ver folyik belolem. Megijedtem.

Tegnap felfaztam picit, ma mintha kerulgetne a laz es picit hanyingerem van. Most, hogy meglattam a sok vert meg nagyobb a hanyingerem.

2021. febr. 8. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Várom a következő kérdést, amikor leszakad a kezed és gyakorin kérdezed meg, hogyan varrd vissza, merthogy külföldön vagy.
2021. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell stresszelni emiatt, nem fogsz elvérezni, nyugodj meg.
2021. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4es!


En feltettem egy kerdest ( ide kerdeseket kell feltenni)

Te adtal egy valaszt de nem a kerdesemre! Ugyhogy szia.

Ha nagy baj lenne biztosan mennek a surgossegire, nem kell emiatt aggodnod, vagy ezert kritizalnod.

Viszont ha esetleg valakinek van ilyen tapasztalata szivesen varom a valaszokat.

2021. febr. 8. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy belső aranyered ami vérzik, felgyülemlett a vér és az jött ki. Kúpot és kenőcsöt javasolják az orvosok első sorban. Vannak még teák is erre.
2021. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!