Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Coronavirus tagadok, ezt...

Coronavirus tagadok, ezt mivel magyarazzatok?

Figyelt kérdés
Olvasom sok helyen, hogy a kormanyok osszeeskudtek ellenunk es szerveznek valamit. Minel tovabb akarjak bezarva tartani az embereket. De miert? Miert volna ez barmelyik vezetosegnek jo?

2021. febr. 14. 18:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
39%
A multiknak jó! Ők lefizették a kormányokat, hogy az emberekből rabot csináljanak.
2021. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
11-es, az emberek eddig is rabok voltak, nem kellett eddig sem hozza koronavirus.
2021. febr. 14. 20:42
 13/34 anonim ***** válasza:
21%

Most játszod a butát vagy tényleg ennyi vagy?

Eddig is ezt csinálták és folytatják. Csak az indok változik.

Vagy szerinted miért van 1000 féle adó? Pl. Eredetiség vizsgálat: leolvasni az alvázszámot ami az ülés alatt van miért a motor méretétől függ. És ha megállapítják hogy eredeti és mégse akkor miért büntetnek?

Egyáltalán miért kelll ÁFA t fizetni, ha a fizetésemből már levontak 1000 féle adót .

De menj be a parlamentbe és kérdezd meg miért lopnak csalnak amikor már 10 év alatt mindent elloptak

2021. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarják, hogy az emberek rabok legyenek. Ezért nem hallani tavaly tavasz óta semmilyen polgárjogi mozgalomról.

Bocsánat! Most szóltak rá a fülemre, hogy Amerikában tavasszal országos fekete polgárjogi tiltakozások voltak, idén januárban pedig konzervatívok majdnem elfoglalták a Capitoliumot. Hongkongban tavasz óta folynak a tiltakozások, Lengyelországban az abortusztörvény ellen vannak tüntetések, az oroszoknál Navalnij miatt borult a bili.

Itthon az SZFE-t foglalták el a hallgatók.

A Covid összeesküvés elméleteknek minden szinten abszurdak. De nyilván mi vagyunk a birkák, mert nem gondolkodunk.

2021. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

13-mas, ennek megint mi koze a koronahoz? :D


A masik, hogy ne legyel ennyire csak Magyarorszagra korlatozodva, mert ez egy vilagmeretu problema.


Nem vagyok buta, csak szeretnek mar egy epkezlab ervet hallani a masik oldalrol.

2021. febr. 14. 21:30
 16/34 anonim ***** válasza:
34%

Mit nem értesz ?

Megkérdezted az országoknak miért jó

Leírtam azért mert így sakkban tudják a gyengébb országokat tartani, lopni, csalni teljesen törvényesen a COVID rá hivatkozva.

Erre azt írod eddig is ezt csinálták? Ennyire buta vagy?

Hallottál már kitalált okok miatt kirobbant háborúról ? I., II. Világháború kérdezd már meg minek találtak ki kamu okot? Előtte is háborúztak

2021. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
48%

Több célja is van, az egyik a gazdaság átállítása, egy új, digitális pénzrendszer bevezetése.

[link]


A másik a globális népességcsökkentés.

[link]


Aztán van még olyan, hogy totális megfigyelés, globális rendőr-világállam kiépítése (kínai mintára):

[link]

2021. febr. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#17


“ Több célja is van, az egyik a gazdaság átállítása, egy új, digitális pénzrendszer bevezetése.”


Digitális pénzrendszerhez nem kell világjárvány. Amúgy is kezdtünk átállni digitálisra mert az egyszerűbb, könnyebb stb. A telefon, internet stb elterjedéséhez sem kellett járvány, de még a kerék feltalálásához sem.


“A másik a globális népességcsökkentés.”


Tehát a háttérhatalom a szokásos módon ki akarja nyírni a saját bevételét. Igaz ,hogy sokan belehaltak a COVID-ba de ez még kicsit messze van a globális kiirtástól. Ráadásul intézkedéseket vezettek be a saját tervük ellen s már több vakcina is kéznél van. Sokkal effektívebb s gyorsabb lett volna csak úgy szó nélkül ledobálni pár atombombát, ha már mindenáron irtani akarnak.


“Aztán van még olyan, hogy totális megfigyelés, globális rendőr-világállam kiépítése (kínai mintára)”


Ehhez szintén minek járvány? Anélkül nem megy nehogy a szomszéd Marika vagy a Kis Pistike fellázadjon a nagyhatalmakkal szemben? Amúgy “totális megfigyelésre” elég lenne az okoseszközöket lehallgatniuk, bár szerintem az átlag állampolgárok 99%-a (s lehet most keveset mondtam) SEMMI olyat nem tud amit azt bármelyik nagyhatalom fel tudná használni. Most gondold végig ,hogy mondjuk te vagy a szomszéd Erzsike mit csinált tegnap amit megérné lehallgatni a nagyhatalmaknak?

2021. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18-assal ertek egyet. Ne nevezz butanak, egyszeruen csak tenyleg nem ertem az ertelmet, miert akarna a hatterhatalom ilyesmihez nyulni. Ha valoban el akarnak ilyen nyomon nyomni a kisebb orszagokat, az nyilvanvalo lenne es nem hiszem el hogy az nem robbantana ki haborut.


Megfigyelesrol meg annyit, hogy hidd el, nem kell belenk semmj chipet ultetni a megfigyeleshez. Onkent hordja mindenki maganal az okoseszkozet (telefon, ora stb), ha annyira akarnanak igy is lenyomoznanak. De oszinten, az emberiseg nagy reszenek semmi takargatnivaloja nincs, tolem aztan nyugodtan lenyomozhatjak, mikor voltam munkaba, mikor mentem edzesre, stb... nem vagyunk nagy halak. :)


Szoval tovabbra sem ertem az osszeeskuveselmeleteket.

2021. febr. 15. 13:08
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

" az nyilvanvalo lenne es nem hiszem el hogy az nem robbantana ki haborut."

Nyilvánvaló???

3szor leírtam mégse érted :D:D

De elég ha más érti :D

2021. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!