Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sok pattanásom van!...

Nagyon sok pattanásom van! Mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés

Az arcomon is rengeteg van, meg pici fekete lyukak is vannak a bőrömbe, főleg a homlokomon, nagyon idegesít.

Tegnap rendeltem egy vény nélkül kapható gyógyszert pattanások kezelésére. Pénteken megyek kozmetikushoz, és egy héten 1x fogok járni ameddig javulást nem látok. Emellett elkezdtem egészségesebben étkezni, nem eszem sok zsírt, és rengeteg vizet iszom, szerintem ma is megvolt a 3,5 L víz. Csak Mixa termékeket használok az arcomra.


Így van esélyem, hogy nyárig gyönyörű bőröm legyen?

Még egy kérdés, hogy a mellkasomon és a hátamon lévő mitesszereket a kozmetikus letudja kezelni?



2021. márc. 3. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Elfognak múlni nyárigi, ha így teszel, ahogy az fent említetted.
Nem fognak elmúlni nyárig.
Bőrgyógyászhoz kellenne menned.
Más opció - Írok neked privátot, vagy kommentet, ami bevált már nekem.
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"vény nélkül kapható gyógyszert pattanások kezelésére" - csak kíváncsiságból, megírod, hogy milyet?

Szerintem hetente kozmetikushoz menni felesleges, egy alapos tisztítás után épphogycsak tud egy hét alatt regenerálódni a bőr. Inkább beszéld meg a kozmetikussal, hogy konkrétan a te esetedben mit ajánl. (Igen, sok kozmetikus foglalkozik már háttisztító kezelésekkel is, de nem mindegyikük.) A tiszta táplálkozás és a sok víz jó, bár a 3,5 l akár túl sok is lehet, ez függ a korodtól, testalkatodtól.

A Mixa azért nem éppen a lehető legjobb márka, és látod, ezek szerint nem is válik be neked (sem).

Menj el egy bőrgyógyászhoz, szépen helyre lehet már ezeket a dolgokat hozni.

2021. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Izotretionin.
2021. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A feketéket nyugodtan kinyomhatod.
2021. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, erre mostmeg szünetelnek a kozmetikusok...
2021. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, igen sajnos, azóta kicsit jobb lett, de ha nem múlik, akkor marad a bőrgyógyász....
2021. márc. 7. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom hány éves vagy de ha nem tini akkor gyulladás is okozhatja. Szerintem is orvoshoz menj. Pattanásos bőrre a BHA savas dolgok is jók amúgy. Megnézem most egy Mixa hidratálót és szerintem érzékeny bőrre valóba nem kellene ennyi alkoholt és allergizáló parfümöt rakni. Szóval simán lehet higy a krém sem jó amit használsz. És komedogén mentest keress, az is pattanásokra hajlamos embereknek ajánlott.
2021. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!