Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírustol hogy megy el a...

Koronavírustol hogy megy el a szaglas? Az unikum szagat nem erzem, a camember sajtet igen. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Azt hogy az unikumot megittad.
2021. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem amikor covidos voltam egy hétre teljesen elment a szaglásom, de utána amikor kezdett visszajönni még hetekig nagyon összevissza éreztem a szagokat. Például a szappan meg a melegszendvics illatát éreztem, de a domestost, kézfertőtlenítőt és a mentolt sokáig egyáltalán nem. Aztán volt olyan is, amikor konkrétan citromillatúnak éreztem a domestost, meg "nem létező" szagokat éreztem...Nem tudom hogy mi okozza ezeket.
2021. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En csak kohogok par napja s fogalmam sincs artatlan kohoges e vagy a virus kezdete
2021. márc. 5. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Változókorban vagyok, most intenzívebben érzek minden szagot. De a korona alatt 3 hétig semmit, de az égegyadta világon semmit nem éreztem, ez egyik napról a másikra alakult ki. Még a hipót és az orromba belefújt parfümöt sem, pedig abból néhány cseppet a szoba túlsó sarkában is érezni szoktam. 3 hét után fokozatosan tért vissza a szaglás, először az irritáló szagok, a végén a kellemesek, és kábé 6 hét után az ízérzés is.
2021. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es hogy kezdődött? Kedd ota kohogok 3 napja mikoetol hihetem h megusztam?
2021. márc. 5. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon erős fejfájással, ízületi fájdalommal, és fájt a hajas fejbőröm. 2-3 nap múlva erős köhögés jött, ami elég sokáig tartott, ekkorra elment a szaglás és az ízérzés is, majd erős aluszékonyság. Az első héten egész nap aludtam, 38 körül volt a lázam. 3 hét után tudtam újra lépcsőt mászni, normálisan gyalogolni. Addig sok fekvés, rengeteg C-vitamin, D-vitamin, K-vitamin, lizin.
2021. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekemeg mindig csak gyenge izuletifajdalmam van es a köhögés enyhul. Lázam sincs
2021. márc. 6. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
A szagok a tünetek után mentek el nekem. Előbb a láz, utánna kiment a szaglás.
2021. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most meg forditva van, a camembert sajtot nem erzem, az unikumot igen...
2021. márc. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!