Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pantoprazol-ról valakinek...

Pantoprazol-ról valakinek személyes vélemény?

Figyelt kérdés
3 napja elkezdtem szedni a pantoprazolt (savlekötőt) hetek óta tartó hányinger miatt ezt írta ki az orvos,de eddig nemsok javulás van. Aki szedett ilyet olyantól kérdezném hogy mennyi idő míg lesz javulás? Van aki azt mondja már aznap hatnia kellene van aki hogy hetek múlva!

2021. márc. 7. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A pantoprazol nem köti le a savat. Csökkenti a savtermelést. A már meglevő savval nem csinál semmit.


Egyébként jó gyógyszer, 2x40mg meg szokta oldani a problémát. Már ha a sok sav a probléma.

2021. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tüneteket elmondva reflux-ra tippelt a háziorvos,hasi uh negatív,vérkép negatív egyszer múlt el hosszabb időre a hányinger amikor 5 napig normaflore-t ittam.
2021. márc. 7. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Es akkor mi a kerdes? Latatlanban, tavolrol, a tuneteid ismerete nelkul mondjuk meg jol diagnosztizalt-e a doki?
2021. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap után hatott a Pantoprazol. Kétszer kezdtem el szedni, mind a két alkalommal ez volt.
2021. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy 1 hónap után már étel nyeléskor kicsit fáj.
2021. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyelőcső
2021. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!