Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha magas vérnyomásos vagy...

Ha magas vérnyomásos vagy kávézol? Milyen gyógyszert szedsz?

Figyelt kérdés
Én napi 1 kàvét iszok reggel. Tejesen. Vidotin Komb 4/1.25mg szedek reggel 1. És nebivololt 5mg reggel 1/2 azaz felet. 14 éves korom óta. Most 23 vagyok. Szerintem napi 1 tejes kave bele fér. 9 éve ezeket a gyógyszereket szedem. 125/75, 115/70 kozott van a vérnyomásom a pulzus pedig 75-80.
2021. márc. 18. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a vérnyomás tök jó. Én is ugyanilyen betegséggel küzdöttem, egyszer csak elmúlt. A vidotint nem ismerem, de Nebivolol Sandozt (arra utaltál Nebivololként, ugye?) én is szedtem, ahogy egy másik 'Sandoz'-t, a Valsartan Sandozt is. Egyszer csak beállt a vérnyomásom magától, és már szabályosan rosszullettem a gyógyszertől. Azóta napi egy pohár vörösbor este lefekvőre, és néha mérem a vérnyomásom, de szinte mindig tökéletes. Amikor picit felette van, akkor - abszolút esetileg, eseti-alkalmi jelleggel - bekapok egy fél pirulát.
2021. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En nem. Nagyon alacsony vernyomas miatt kavezom pont, napi negyet. Es a pulzusszamom is alacsony amugy.

De egyetlen kave, plane ha nem duplaeros, az belefer szerintem, plane ha nem piros a fejed es szedulsz tole.

2021. márc. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a plane ismetles veletlen, bocs.
2021. márc. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!