Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vitamin hiányom van?

Vitamin hiányom van?

Figyelt kérdés

A bőröm nagyon száraz szinte már hámlik főleg az arcomnál.

Pedig sok vizet iszok és hidratálókrémekkel is ápolom.


A körmeim nagyon gyengék és hajlékonyak.

A hajlékonyságon nagyon sok éven keresztül műkörömmel majd géllakkal próbáltam "eltüntetni". (de úgy tűnik csak még jobban rontottam a helyzeten)

16-19 éves koromig rendszeresen műkörmöm volt.

2 éve pedig géllakkra váltottam.


A hajam nagyon ritka, vékony szálú és hamar zsírosodik.

Próbáltam elnyújtani a mosások közötti időt, de két nap után már borzalmasan zsíros.

Hosszú hajam van.

Nem vasalom, göndörítem és nem használok rá semmi lakkot vagy habot.

Ritkán hajszárítóval szárítom, de jobban szeretem ha szabad levegőn szárad.

16 éves korom óta rendszeresen festettem, de most a karantén alatt leálltam a festéssel is.


Nagyon sok házi praktikát és kapszulát próbáltam már ki, de semmi javulás.


Segítsetek.

22/L



2021. márc. 27. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy vervetelre elmehetsz, de ez valamilyen szinten genetika is.

Tokeletes a verkepem, megis a hajam vekonyszalu, nem tul suru, zsirosodo. A kormom sem a legerosebb, nem is nagyon no.

Az arcborodnek es a hajadnak meg kene talalni a megfelelo termekeket, azok sokat tudnak dobni.

Nem eleg csak valami random hidratalo, fontos, hogy jo minosegu legyen, fontos meg az arclemoso, lehet probalkozni kemiai hamlasztassal, kulonbozo szerumokkal, stb.

Skinsmart.hu-t ajanlom, en onnan lestem mindent, es szep a borom azota, mar nem szaraz, nem pattanasos.

Kollagent esetleg meg kiprobalhatod, nekem az sokat segitett, nott is a hajam tole, amire evek ota nem volt pelda, mert mindig csak letorott :)

Illetve meg a kremmaniat is ajanlom, ott utana tudsz nezni a termekeknek, baromi hasznos oldal.

2021. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a b- vitaminokat, karotint, magvak( szélén) szezámmagot ilyeneket enni rengeteget.. edzés, ha edzel a folyadékot is jobban kívanod .
2021. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosítok, tehát b vitamin és magas karotin tartalmú ételeket, ..
2021. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!