Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek betegség vagy...

Szerintetek betegség vagy vitamin hiányom van?

Figyelt kérdés
Rettentően fáradékony vagyok mostanában! Lefekszek olyan este 22-24 között aludni és másnap délelőtt 9-10ig alszok! De már délben alig bírok fent lenni! Ma is olyan délután 2-5 ig aludtam de már most álmos vagyok! Jelenleg még tanulok, ahova délután kellene bejárni, de egy hete már, hogy nem tudtam bemenni!Semmihez nincsen kedvem annyira fáradt vagyok mint aki nem aludt vagy 5 napja! Az orvosom azt mondta Vitamin hiány de ennek már 2 hónapja és nem változott semmit! Van valakinek valamilyen tapasztalata? Előre is köszönöm! 20/L
2013. febr. 19. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Vitaminhiányos vagy, mert valamilyen lappangó betegséged van, amit még nem vettek észre, normális esetben nem lenne oka vitaminhiánynak, és ezt az állapotot nem kamu multivitaminnal kell helyrehozni. Ha nincs olyan az életmódodban, amin kéne változtatni, mert egészségtelen, menj háziorvoshoz, erőszakosan utaltasd el magad helyekre, kivisgálásokra. Étkezéssel, cukorral, hormonnal lehet összefüggésben. minden jót. 19f
2013. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megpróbálok elmenni egy másik orvoshoz mert másfél hete mentem vissza de ugyanezt mondta!
2013. febr. 19. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!