Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a talpba adott...

Mennyire fáj a talpba adott injekció?

Figyelt kérdés
Van vagy három kis és egy jó nagy szemölcs a talpamon. Azt fogják le műteni és adnak érzéstelenítő injekciót. A kezemen is volt mind kettőn. Egyikbe kaptam öt míg a másikba hat injekciót ami telleg borzasztóan fájt. Csoda hogy nem sírtam el magam de így is már mikor az első tűt bele szúrta már akkor sikitottam. És nem tudom mennyire lesz fájdalmas a talpamon.

2021. márc. 29. 07:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az van hogy az meg csak hagyján hogy fáj az injekció azt is érzem amit csinál és az is fáj.


Nem tudom hogy mivel csinálta mert el kellett fordítsam a fejem és egyszer fordítottam vissza a fejem hogy lássam mit csinál akkor az asszisztens nő le fogta a fejem hogy ne tudjam nézni.


Nem értem hogy miért nem lehet nézni hogy mit csinál.


De amúgy a szúrás előtti sprayezes nem sokat ér . Az injekciót legfeljebb nem érzem annyira de úgy is érzem az egészet amit utána csinál.


Mondta hogy szóljak ha érzem amit csinál mert akkor ad meg injekciót de inkább nem szóltam.


Szerintem anélkül is észrevette de nem akartam szólni hogy ne kapjak még több injekciót.


Lehet hogy most el se megyek mert ez egy kínszenvedés.

2021. márc. 29. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!