Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a talpba adott...

Mennyire fáj a talpba adott injekció?

Figyelt kérdés
Van vagy három kis és egy jó nagy szemölcs a talpamon. Azt fogják le műteni és adnak érzéstelenítő injekciót. A kezemen is volt mind kettőn. Egyikbe kaptam öt míg a másikba hat injekciót ami telleg borzasztóan fájt. Csoda hogy nem sírtam el magam de így is már mikor az első tűt bele szúrta már akkor sikitottam. És nem tudom mennyire lesz fájdalmas a talpamon.

2021. márc. 29. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 4 éve, kb 10 db összesen mindkét talpamon.


Kaptam is injekciót, hát nem volt kellemes az tuti, de persze kibírható.

Nekem fagyasztották nem műtötték.

2021. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1 kösz a választ


Akkor te jól jártál nekem nagyon fájt amit a kezembe kaptam köztük az a legjobban amit a csuklomba kaptam mert volt egy az egyik eremen.


És még azt is éreztem ahogy valamivel vagdossa az ujjam és valamivel benyult alája és kivágta.


Hát remélem ez nem fog annyira fájni. Mert akkor el se megyek

2021. márc. 29. 07:50
 3/11 anonim ***** válasza:
A fagyasztást nem próbálták?
2021. márc. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem.


De az mijen?

2021. márc. 29. 07:55
 5/11 flora08 ***** válasza:
Nekem is vettek le szemölcsöt a talpamról, jó régen, 11-12 éves lehettem. Úgy emlékszem, eléggé fájt :( Pár évvel később (19-20 évesen) a nyakamról szedettem le egy nagy anyajegyet. Mondtam a doktornőnek, hogy kicsit izgulok amiatt, hogy a nyakamba kapom a injekciót. Azt mondta, ha kibírtam amikor a talpamba kaptam, ez ahhoz képest semmi, mert a testünkön a legérzékenyebb a talp és a tenyér. Bocsánat, nem riogatni szerettelek volna, csak leírtam a saját tapasztalatomat a témával kapcsolatban.
2021. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1 es vagyok


Azt hiszem folyékony nitrogén talán, pár alkalommal rányomják kis vatta pálcikával a szemölcsre.

Aztán lekaparják.


Ez pár alkalom tényleg.

Lefagyasztják .

2021. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5


Nem riogatsz azt hogy a tenyerébe milyen azt már tudom és az egy borzasztó dolog . Meg amúgy is azért írtam ki a kérdést hogy mindenki írja le a tapasztalatát és amit tud.

2021. márc. 29. 08:04
 8/11 anonim ***** válasza:

1 es vagyok


Már nekem alapból a szemölcsök is fájtak, főleg mikor sokat álltam, egy helyben, aztán megmozdítottam a lábam.


Én már azt alig tudtam elviselni, tehát mikor kaptam az injekciót inkább arra gondoltam, hátha megszabadulok tőlük végre.

2021. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát akinek így csinálják az igencsak jól jár.


Nekem a kezemmel íz vágtak meg be nyúltak a szumolcs alá és úgy szedték le.


Nagyon fájt is de valahogy elviseltem.

2021. márc. 29. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:
kérj a szúrás előtt lidokain sprayt
2021. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!