Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 évesen most jöttek ki...

19 évesen most jöttek ki rajtam pattanások többi lent?

Figyelt kérdés
19 éves koromra jöttek ki az arcomon pattanások(fiú). A homlokom teljesen tiszta viszont oldalt csúnya, körülbelül olyan 6 hónapja tart. Borzasztó mentális leépülésen vagyok túl, egész nap depressziós vagyok nem beszélek senkivel és teljesen értelmetlennek találom az életemet azóta amióta ez elkezdődött. Kozmetikushoz járok, de utána újra visszaesek abba az állapotba. Nincs önbizalmam már egy szem sem. Kérlek segítsetek
2021. ápr. 1. 11:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, edzem. Nem használok szteroidokat, csak tejsavó fehérjét (abból is olyat amitől nem kéne pattogni), amino savakat, és vitaminokat. Hozzá tenném eddig ezek nem okoztak problémát.
2021. ápr. 1. 12:14
 12/18 anonim ***** válasza:

A "gondosan kiszámolt, MINDEN MAKROTÁPANYAGBAN GAZDAG" étrend nem jelenti automatikusan azt is, hogy az általad fogyasztott ételek nem tartalmaznak mesterséges, vagy éppen természetes eredetű méreganyagokat, amelyre a szervezeted a pattanásos formában megjelenő méregkiválasztással reagál.


Hormonális eredetű, illetve a bőrt érintő higiéniai gondjaid nincsenek?

2021. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Azért hoztam fel ezt ellen érvnek, mivel ezt az étrendet már régebb óta követem, és soha nem volt ilyen bajom tőle. Tehát kérlek ne támadj automatikusan.


Nem tudok róla, hogy lenne.

2021. ápr. 1. 12:16
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez miért minősül számodra "támadásnak"? Feltárni igyekszem a probléma eredetét, ahogyan te is ha minden igaz...
2021. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, a nagybetűs résszel úgy éreztem ki akarod figurázni.

Igen, ez lenne a cél

2021. ápr. 1. 12:24
 16/18 anonim ***** válasza:
A nagybetűs résszel kiemelni akarok, tudtommal a nagybetűs szedésnek ez a rendeltetése. Azt szerettem volna kiemelni vele, jogy ha minden makrotápanyagból sok van, az nem feltétlenül jelent jót.
2021. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Biztosan van benne valami, de első körben szerintem kizárnám ezt az étkezést. Változatosan szoktam enni, és mindig teszek róla hogy zöldséget is juttassak be.
2021. ápr. 1. 12:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Pedig más nem lehet, mint a szervezetedbe bekerülő méreganyag. Vagy táplálkozás útján, vagy hormonálisan, vagy mechanikai úton juthat be.
2021. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!