Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez inkabb rak, vagy (bipolaris...

Ez inkabb rak, vagy (bipolaris) depresszio?

Figyelt kérdés
Allando faradtsag, aludhatnekom van, nincs kedvem semmihez, sokat sirok. Altalaban csak vegetalok, fekszek egesz nap, de neha csinalok valamit, akkor olyan, mintha semmi bajom nem lenne. Pl. Ha eszek, vagy kimegyek futni, kutyat setaltatni, tok oke minden. Marmint akkor is vannak olyan gondolataim, hogy miert szulettem meg, vagy mi lenne, ha mar nem lennek, de akkor nem erzem magam furan. A fejem nem szokott fajni, de neha fura erzes. Meg ha hirtelen felkelek a fekvesbol, szedulok kicsit, de par mp alatt elmulik. De neha tenyleg egesz nap csak fekudnek, es ez mar honapok ota tart, de valamikor nehany oraig semmi bajom, ha pl. Kint vagyok a barataimmal, az figyelemelterelo. Nem faj amugy semmim, nem vagyok lazas, nem kapok el gyakran fertozest, szoval az egesz napos fekvesen es faradtsagon kivul nincs bajom. De barkivel megeshet ez az egesz, tudom, es annyira felek, h meg jobban tonkremegy minden, vagy hiaba sikerul az erettsegim, a korhazban fogok fekudni kemon, nem mehetek egyetemre, es tok szomoru halalom lesz, h ilyen fiatalon, igy, meg mit tudom en, valakinek csak a laba fajt, ugy derult ki, h rakos...
2021. ápr. 11. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen fokú depresszió. A pszichoterápia segít ilyenkor nagyon sokat.
2021. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálad igen súlyos gondok vannak. De nem rákos betegség, hanem más téren
2021. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ég és föld a rák meg a bipoláris. Menj el orvoshoz. Ez szerintem mentalis baj.
2021. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!