Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én mindenképpen a kínai...

Én mindenképpen a kínai Sinopharm Covid elleni koronavírus vakcinát akarom beadattni, ugye nem fogják módosítani magát a vakcinát sem és az oltási folyamatokat sem?

Figyelt kérdés
Felháborító, hogy az egyetlen vakcinát amiben bíztam. Most tönkre akarják tenni. Vagy azzal, hogy modositanak rajta és már lehet, hogy nem csak leőlt covidott fog tartalmazni. Hanem ez is vektor vagy mrns lesz. Illetve talán ha ugyan olyan fázisú is marad. Muszáj lesz veszélyesebbé tenniük valahogy különben nem forgalmazhattják. Vagy azzal, hogy 3 adag kell belőle. Ami veszélyesebbé teszi. No meg többször is kell vele majd menni időpontra. Még több idő mire megkapom a teljes igazolást. Ha meg nem adattom be az összeset, nem adják ide. Csak adnak egy papírt ami a második oltásig érvényes utána az lejár és nem mehetek majd a nélkül lassan már sehova. Azt az ötletet is meg említették, hogy esetleg akkor hamarabb adják meg a 2. Oltást az lenne a legjobb. Legalább hamarabb túl lennék mind2-ön a legroszabb pedig az, hogy teljesen betiltják. És aki a kínait adatta be azt rá kötelezik másra. És akkor még nagyobb veszélynek kell, hogy kitegye magát a delikvens. És én ettől félek, hogy beadattom és a nyáron ezt eljátszák velem. A többi vakcinával kapcsolatban pedig az a probléma, hogy pl mrns vakcinát én SOHA nem fogok beadattni. Főleg nem ilyen Pfizer, Moderna szarokat amiket Bill Gates fejlesztet ki mert ez a 2 cég az ő keze alatt van. A astrazenecáról nem is kell írnom. A J&J-vel elvileg az lehet a baj, hogy rengeteg mellékhatása van és USA-ban be is tiltották. Tehát eljutottam odáig, hogy már ha kínai nem lesz. Akkor az oroszt adattom be. De azért meg 2 órát kell utazunk és szüleim ezért meg rinyálnak. Pedig itt van oltópont is akkor a Pfizer mellett miért nem adnak Dzputnikot is :((? Meg ez is, hogy ilyen alja módon köteleznek minket. Ennek jövőre vége kell lennie mert ez így nem élet. Tehát szavazzatok a Jobbikra! A másik meg az, hogy elvileg 4 millió beoltottnál ami elvileg hónap végén megvan nyitják az országot. De pl közösségi rendezvények éttermek csak igazolással látogathatók. És akkor tájt akarok én is oltani menni. Mikor meg sorra kerülnek a fiatalok. Addigra azt a retek Novavax vakcinát, kezdjék már el végre befelé adni az embereknek itthon is! Mert ha a kínai nem még abban biznék meg. De persze már, a J&J vakcinát is csak hónapokkal később kezdték el beadattni. Akkor a Novavax addigra kerül majd forgalomba mire pl a mi országunk nagy része már belesz oltva. Persze azt sem csak 1 helyen kéne adni. Mint pl a sputnikot elvileg csak kórházakban, klinikákban adják.

2021. ápr. 13. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
De miért nem jó neked az mrns alapú?
2021. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez hülye.
2021. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves első egyrészt mert a Pfizer és Moderna Bill Gates kezében van. Másrészt meg tudom, hogy akármilyen mrns oltás milyen rövid és hosszú távú mellekhatásokat tud okozni. Anno 2015-ben. 2 oltást is kaptunk tavasszal ami mrns alapú volt akkor voltunk 7.kesek. És 3 osztály társam lett nyárra vagy őszre súlyos beteg. Egyikük enyhén epilepsziás lett, másik limfomás, harmadik cukorbeteg. És ez csak egy sima oltás volt. Akkor vajon B.G aki az egész nepirtast rendezi meg más vegyeszek is most milyen xar mrns vakcinákat fognak vajon gyártani. Oltassatok csak nyugodtan velük. Majd megnézhetittek magatokat jövő ilyenkor a nagy Pfizer meg Modernátok után 😅.
2021. ápr. 13. 18:06
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha ennyire tudod, mit okoznak hosszú távon ezek az oltások, szólj már a fejlesztő cégeknek. Ugyanis még ők sem tudják, és inkább kutatók százait fizetik ezért hónapok óta. Pedig te is tudod :D

Nem, az átlagember még mindig nem okosabb az orvosoknál, akik még mindig nem akarnak kiirtani minket. Ne pattogj. A kímai úgyis keveseknek kell, kapni fogsz.

2021. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Szóval 2015-ben voltál 7. Osztályos... Mire te megkapod az oltást addigra már mindenhol hegyekben fog állni. Ja és szerintem dobd ki az ablakon a számítógépet meg a telefonod is, nehogy Bill Gates megfertőzzön.
2021. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

1.vagyok


Anyukám biológus és a debreceni egyetemen dolgozik szóval azért ért hozza.

Ő a pfizer-t javasolja bár nem lehet választani sajnos. Egyébként Amerikába sokkal szigorúbbak az egészségügyi előírások mint Európában.

Plusz az mrns a legmodernebb technológia.

Én nem foglak kioktatgatni mert úgyse változtatod meg a véleményed mert hiszel egy összeesküvés elméletben én ezt tiszteletben tartom de azért ezzel legyél tisztába.

2021. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem olvastam el az egész regényt, amit leírtál, csak hogy pár éve még általános iskolába jártál. Ekkora tapasztalattal biztos nagy szakértője vagy a témának.
2021. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Bill Gates kezében van? A hátsó konyhában fejlesztette, vagy mi ?
2021. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!

Nem úgy volt, hogy estére már vissza kellett volna menned a zárt osztályra??

2021. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
82%
Ez al első MRNS alapú vakcina, hogy kaphatál te már 2015-ben?
2021. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!