Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogosokkal mit fognak...

A drogosokkal mit fognak csinálni a COVID elleni védőoltások?

Figyelt kérdés

Itt most nem csak 1 különféle védőoltásra gondolok. Hanem akármelyikre. Drog szó alatt pedig most értem pl a fű, ecstasy, kokaint, lsd, opiát, designerek vagy úgy lényegében akármelyik szert ami tudatmódosító. Akár az alkoholt is ide sorolhatnám. De mivel az legális arról többet írnak. Pl azt tudom, hogy szputnik mellé olyan 3 napig nem ajánlott fogyasztani. Volt itt már olyan ember aki megkapta a COVID elleni védőoltás valamelyikének első, esetleg második adagját is. És az nap vagy valamikor 1-2, pár nap múlva fogyasztott valamit. Esetleg 1+ hét vagy pár hét múlva. Vagy esetleg ismertek olyan embert akiről tudjátok, hogy szintén fogyasztott valamit. Kérlek őszintén válaszoljatok, hogy arra is, hogy lett e bármi baj belőle vagy az ég világon semmi. Esetleg olyan aki a vakcina beadási napján még előtte. Vagy 1-2 pár nappal előtte fogyasztott. Első vagy második adag előtt?

Mondjuk ez vakcina függő is. Illetve tudatállapotot okozó szer függő is lehet. Mivel pl a fű nem hinném, hogy komoly problémákat okozna. Ha valaki vár mondjuk a vakcina beadása után 1 hetet. Akkor az még talán el is nyomhatja az oltóanyagok hosszú távú mellékhatását. Mert ugye ezek valszeg a nepirtásra is mennek ki. És szerintem a drogosokkal pláne akarnak végezni. De a fűvel az is lehet a baj, hogy mindig rá fújnak valami szinti kannát. Már ha elultetti az ember sem lehet benne biztos, hogy a magra nem fújták rá. És utána termelődik még néha mag a virágján is ha hagyod nőni. És az már valszeg valamennyire arra is át kerül. De azokkal mi lesz akik keményebb dolgokat fogyasztanak. Pl nem tudom, hogy a pszihedelikus dolgoknak mennyi közé lehet hozzá. De pl most megemlítek 2 alap dolgot. Amik a keményebb dolgok közül talán a legkevésbé terhelik meg a szervezetett. Pl ott van az MDMA és a speed amfetamin, metamfetamin . Már az is felviszi kisebb adagban is az ember hőmérsékletét, stb. Na meg elkezd gyorsan verni a szív. És vannak olyanok akik a 200+ mg tabikat egészbe dobálják. És beadnak akár 3-4+ bogyót is egy alkalommal. De ha ez nem lenne elég. Mostanában kB nem is létezik olyan, hogy egy ekibe csak mdma legyen. Mert ismerőseim mondták, hogy eddig sem volt sok bogyó ami mdma lett volna. Most a pandémia meg főleg a második hullám óta egy ilyen sincs, sőt megint visszatértek azok a designerek dolgok amik nagyon veszélyesek. A speed na meg a kóla az meg mindig fel volt ütve. Ha csak venetlenul nem fizetsz érte 3x annyit. Vagy az ezer cucc közül nem fogod ki pont azt az egy 100% tisztaságut. Bár senki ne fogyassza ezeket sem, max a füvet. De azt is saját akaratra, felelősségre. Keményebb, olcsóbb dolgokhoz meg az se nyúljon akinek nagyon gyatra a lelkiviláguk. Pl mondjuk szerintem a herkások között kevés olyan van aki az oltási papír, vagy akár maga a COVID miatt beoltattná magát. Mivel elvileg a heroin fuggoket már csakis kizárólag a hernyó érdekli. Sajnos ha esetleg mégis egy ilyen ember elmegy beoltattni magát. Az mivel kívánja fizikálisan is úgyis belövi a cuccot ha van rá pénze. És akkor azzal kitudja mi lesz..

Én pl épp ma regisztráltam. Én speciel a kínait jelöltem meg de akarmelyiket kaphatom. De szerintem mind1 is. Mert úgyis az összes ugyanúgy kinyir. Esetleg az Astrazeneca, Jansen. Hamarabb és gyorsabban is.



2021. ápr. 20. 00:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Elejét elolvastam.

Nem vagyok alkoholista, sputnik oltás napján este szallonnasütés el vagy 5 feles lecsúszott, a másnaposság kívül más tüneteim nem volt

2021. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%

Mert a sok szar drogot amit kitudja mivel ütnek fel, azt simán magadba tudod tolni gondolkodás nélkül, igaz? Onnan látszódik, hogy drogos vagy, hogy az egyik válaszoló válaszából már arra akarsz jóhiszeműen következtetni, hogy a pia még jó is a mellékhatásokra, pedig ezt egy szóval nem írta. Annyit írt, hogy nem érzett mellékhatást.

Nyilván így próbálod nyugtatni a lelkiismereted, mert addig sem bírod ki drog nélkül, ameddig az oltás utáni rosszullét esetleg eltartana. Gratulálok!

2021. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12 És neked ahhoz sincsen semmi közöd. Mivel nem a te életed. Tehát ha nem tudsz hasznos választ adni. Nem is kell itt válaszolnod Anti-drogosként Max olyan választ adhatsz amúgy is amit esetleg láttál és bizonyítani tudod, hogy úgy volt. Amúgy meg tessék másik ajtón kodólogni! Amúgy simán kitudom várni az a pár nap vagy 1-2 hetet. Viszont a gáz, hogy mivan ha pont akkor megyünk bulizni vagy tartunk valami bulit. Ekkor sajnos a mi társaságunkba sajnos az megy, hogy az a becsületes, hogy mindenki bevesz valamilyen drogot aki alapból cuccozik is. Elvileg haverom is védőoltás másnapján ekizett be. Csak sajnos nincs rá bizonyíték. És ráadásul ezt egy olyan haverom mondta akinek nem adok a szavára. Még akkor sem ha ilyen komoly dologról van szó. Bár ő egyáltalán nem fél az oltástol.
2021. máj. 9. 14:48
 14/24 anonim ***** válasza:
Figyelj, most még gyorsan be tudod oltatni magad, júniusnál előbb úgysem lesz buli.
2021. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Drogozz csak, majd ha kapsz egy szív-fibrációs zavart, vagy kialakul valami szívritmuszavarod, és egész életed hátralevő részéig leszázalékoltként kell élj, akkor majd elgondolkozol. Nem csak a bulizás lesz felejtős, hanem talán a szex is. Rosszabb esetben 20 métert lesétálni is olyan lesz mint 1 kisebb maratont lefutni. Ajánlom, hogy válts társaságot, mert nincsenek rád jó hatással.
2021. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
Arról még ne is beszéljünk, hogy neked fontosabb "becsületesnek" maradni 1 csapatnyi drogos között, mint a saját egészséged!
2021. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
14 úgy értem, hogy hazibulikat azokat tartunk addig is. Ember értsd már jól!
2021. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem tudok válaszolni, de részben kapcsolódó infót tudok adni.


Szteroid használó fórumon is téma volt a covid oltás, sokan beadatták maguknak, x hónap után nincs probléma.


Viszont volt olyan aki rákérdezett az orvosnál konkrétan, tehát ha bevallod hogy éppen kúrában vagy akkor alkalmatlan minősítést kapsz az oltásra, tehát nem oltalak be.



Szerintem hasonló dolog van a drogosoknál is.

2021. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 TotoJTD ***** válasza:
Szia. Rendszeres fuhasznalo vagyok, illetve alkalomadtan eki es speed is lecsuszik. Oltasom elso napjan csak cigiztem, de masnap este mar orrba is szippantottam, ezt majus 6an, ma megyek a masodik dozisra, Sputnikot kaptam. Semmifele kulonosebb mellekhatast nem tapasztaltam. Este szarul voltam az oltastol, azert szivtam ra. Felesleges belemenni itt gyakorin a fu adta pozitiv dolgokba, mivel a magyar mentalitas ezt keptelen elfogadni es beismerni. A szintetikus drogok azok tudnak nagy bajt okozni hosszu tavon ez teny, de mindenki ugy eli az eletet ahogy akarja.
2021. máj. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19


A te esetedben gondolom nem havi 1-2 spangli megy el...szóval több lesz hosszú távon a negatív hatása.

Ez nem "magyar mentalitás" kérdése, ezek tények.

2021. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!