Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye már esélytelen, hogy...

Ugye már esélytelen, hogy Pfizer vagy Moderna oltást kapjak? Szíjjártó 4,5 millió kínai vakcina, a többi orosz érkezéséről beszél?

Figyelt kérdés
Már csak oroszt vagy kínait kaphatok? Ha nem kérem, kötelezően beadhatják?

2021. ápr. 21. 11:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
22%

Én már vagy 10 féle oltást kaptam, de egyiknél se volt olyan rublika, hogy bele is halhatok.

Iskolával legalább 6 ot, aztán hepatitis-b kombinált, tetanus, meg még mást is.

Még a malária elleninél se pedig az köztudott, hogy a gyógyszer rosszabb tüneteket produkál, mint a betegség.

2021. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
4%
Pfizert vagy astrát akkor kaphatsz ha olyan betegséged van, vagy ha idős vagy, akkor pfizert. De nyugodtan vedd el a rászorultak elől, mert a dobrevklára azt mondta...
2021. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%
Ember, tagadod, hogy oltás előtt aláírtad, hogy bármilyen mellékhatása lehet?????????
2021. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

#13

Persze hogy tagadom, hiszen semmi ilyesmit nem kellett aláírnom. Az egészségügyi kondícióimról kellett nyilatkoznom (van-e autoimmun betegségem, ismert allergiám, terhes vagyok-e, stb.) olyasmi módon, mint egy véradás előtt.

2021. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

És ha igennel válaszoltál erre:

Van-e tartós, krónikus betegsége? (cukorbetegség, magas vérnyomás, asztma, szív-, vesebetegség stb.):

Ott az STB?

vagy

Jelenleg van-e bármilyen panasza?


Akkor is beadták?

2021. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#15

Mivel nekem nincs semmi ilyesmim, így a nem-et jelöltem. Páromnak van autoimmun betegsége, ő az igent fogja választani, és ezután beadják majd neki azt a vakcinát, amelyiknél ez nem szerepel az ellenjavallatok között.

A teljes dokumentum elérhető egyébként a hivatalos koronavírus tájékoztató portálon: [link]

Itt megnézheted, mit kell aláírni pontosan.

2021. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Aha, akkor ha erre igen a válasz

Tervez-e várandósságot 2 hónapon belül?

akkor olyat adnak ami nem sterilizál? :D :D:D

2021. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#17

Nem, gondolom akkor mrns-t adnak, ami jelenleg már engedélyezett várandós nők számára.

2021. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
ok, és az stb betegség esetén melyiket nem szabad kapni?
2021. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

#19

Nyilván attól függ, milyen betegség. Minden oltásnak elérhető a tájékoztatója, ahol leírják. Mint írtam, párom pl. szputnyikot nem kaphat, pfizert igen. A kezelőorvossal kell konzultálni erről, minden eset más.

Általánosságban az mrns vakcinák adhatóak a legtöbb embernek ilyen szempontból.

2021. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!