Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek alapján nagyjából mikor...

Ezek alapján nagyjából mikor kerülhetek sorra COVID vakcinára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves alapbetegség nélküli férfi vagyok, február környékén regisztráltam oltásra. Mivel mindenhonnan azt hallottam, hogy már huszonéveseket is oltanak, meg olyanokat, akik pár hete regisztráltak, így felhívtam a háziorvosom tegnap, hogy hányadik vagyok a sorban (eddig még kínaival sem kerestek meg). Elmondása szerint jelenleg 410. vagyok, és egyelőre csak Sinopharm elérhető, szólnak majd ha rám kerül a sor. Alapvetően nyugati vakcinát, Modernát vagy Pfizer-t fogadnék el szívesen, már csak utazás miatt is.


Ezek (és saját tapasztalataitok) alapján szerintetek mikorra kerülhet rám a sor? Hány hetet kell még várnom? Vagy lehetetlenség megmondani, annyira változó?


Köszi mindenkinek!



2021. ápr. 28. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok. Én is kicsit lehidaltam, amikor megláttam a mai adagokat, pillogtunk jobbra-balra. No mindegy, remélem, a kérdező és a Pfizerre várók el tudtak csípni egy-egy adagot!
2021. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Still waiting. Sajnos nem tudtam a nagy Pfizer akcióban résztvenni, úgyhogy várom a következő alkalmat. Közben a legtöbb ismerősöm már megkapta legalább az első oltását. Valaki hasonló szituációban?
2021. máj. 10. 18:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Most Magyarországon kb. 1.000.000 ember vár Pfizerre.
2021. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak összejött ez, ma kaptam SMS-t Pfizerre. Remélem most már mindenki más is hamar sorrakerül, aki még vár.
2021. máj. 13. 11:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Szuper!
2021. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!