Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elméletben lehetséges, hogy...

Elméletben lehetséges, hogy egy vakcinának vannak hosszútávú mellékhatásai, szövődményei?

Figyelt kérdés

Most direkt nem akartam megemlíteni a covid oltást, de igen, ez okozta, hogy feltegyem a kérdést :D

De most tényleg, akármilyen oltásnál (ideértve a covid oltásokat is) elképzelhető, hogy lesznek hosszútávú mellékhatásai?

Pl. mi van azokkal a vakcinákkal, amit 10-15-20 éve fejlesztettek ki? (Biztosan van olyan). Azoknál mi a helyzet?

Volt valaha a gyakorlatban arra példa a történelem során, hogy valamelyik vakcinának hosszabb távon lettek mellékhatásai, szövődményei?

Ha igen, melyek ezek?

Ha nem, azért ez elméletileg lehetséges, vagy nem?



2021. máj. 4. 02:56
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
53%

Meg kell nézni a valóságot Angliában, kb ennyire szeretnék oltani magukat

https://www.youtube.com/watch?v=fexN6ZLQSSI

2021. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Gondot csak a gyakorlatban fog jelenteni. De az nem számít.
2021. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

itt sorolja

[link]

2021. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
53%
Persze hogy okozhat hisz ez egy kísérleti cucc aminek a hosszútávú mellékhatásairól lövése sincs egyik kutatónak sem de azért gyerekeken és terhes nőkön is kipróbálják biztos ami biztos.Gratulálok hozzá!
2021. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
14%

#44

Persze hogy okozhat? Tudnál írni néhány példát, hogy mely oltásoknak volt eddig hosszútávú mellékhatása ami fél év után jelentkezett tömegesen?

2021. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
50%

Oltás áldozatok weboldala nemzetközi esetekkel tele

Nem kell elhinni majd a tapasztalat megmutatja mi az igazság úgyis

Jól tetted hogy beadattad nyugodj meg hisz megmondták már a celebek is akik értenek hozzá

2021. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
31%

#46

Nem válaszoltál, előző (tehát nem covid-19 ellen kifejlesztett) vakcinák közül melyiknél fordultak elő az említett mellékhatások?

Tényleg kíváncsi vagyok, nem költői kötözködésnek szántam, kár beszólogatni...

2021. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
34%

AstraZeneca,Pfizer,Moderna,J&J

Keresd meg a forrást amit leírtam és ott lesz számos eset

Van egy amerikai statisztikai oldal is.Azt nem tudom mi a neve mert csak egyszer néztem meg és nem találom.Ott is tele van ilyen eseményekkel.Pl vetélések,trombózisok,végtag bénulások,remegő testrészek

2021. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
26%

#48

Még egyszer megpróbálom, hátha: korábbi, NEM covid (sars-cov-2 vírus) elleni vakcinákra gondolok, amikkel már van több éves (akár évtizedes) tapasztalat.

2021. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
68%

H1N1 ellenivel is voltak problémák csak le lett állítva az anyag beadása

Nézz utána

2021. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!