Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elméletben lehetséges, hogy...

Elméletben lehetséges, hogy egy vakcinának vannak hosszútávú mellékhatásai, szövődményei?

Figyelt kérdés

Most direkt nem akartam megemlíteni a covid oltást, de igen, ez okozta, hogy feltegyem a kérdést :D

De most tényleg, akármilyen oltásnál (ideértve a covid oltásokat is) elképzelhető, hogy lesznek hosszútávú mellékhatásai?

Pl. mi van azokkal a vakcinákkal, amit 10-15-20 éve fejlesztettek ki? (Biztosan van olyan). Azoknál mi a helyzet?

Volt valaha a gyakorlatban arra példa a történelem során, hogy valamelyik vakcinának hosszabb távon lettek mellékhatásai, szövődményei?

Ha igen, melyek ezek?

Ha nem, azért ez elméletileg lehetséges, vagy nem?



2021. máj. 4. 02:56
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, miért lett lepontozva az 5-ös válaszom, de fenntartom, semmi ilyesmit nem kell aláírni!


Ahogy azt is, teljesen másképp működik a gyógyszer és a védőoltás.


"A gyógyszerek zömében olyan apró molekulák (egy antitesthez képest aprók), amelyeket bekapkodva valamihez fognak kötődni és ezzel megakadályozzák, hogy valami más kötődjön oda. Természetesen egyszerű olyan molekulát fejleszteni, ami szépen kötne az ACE2 receptorokhoz és a vírus be se tudna jutni a szervezetünkbe. Valószínűleg belehalnánk, de a vírustól védene. Mert ugye a gyógyszerek tényleg valamit megbolygatnak a szervezetben, és annak igen kiszámíthatatlan a hatása. Én nem csodálkozom, hogy nem találtak hatásos gyógyszert ilyen gyorsan.


Az oltás nem így működik. Bemutatunk a szervezetnek valamit, hogy "figyelj, ez az ellenség, most szépen az évmilliók alatt csiszolt immunrendszereddel takarítsd ezt el és utána emlékezz, hogyan kell ezt csinálni". A feladatot a szervezetünkre hagyjuk, arra a mechanizmusra, ami a vírust is legyőzné (ha az sikerül). Viszont a vírus (vagy más kórokozó) rombolása nélkül."

Forrás:

[link]


Igen, oltási reakciók vannak, és voltak. Mellékhatások is lehetnek, de pont ezért van a három kísérleti fázis. Igen, így is előjöhet még bármi, nagyobb számú beoltottnál. De ezek rövid távon jelentkező mellékhatások.

Hosszútávú nem lehetséges.

2021. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
73%

"amikor megkapod az oltást, akkor alákell írjál egy papírt, hogy a mellékhatásokért ami 1-2-3-4-5 (vagy több) éven belül jelentkezhet, a gyártó és az állam SEMMILYEN FELELLŐSÉGET NEM VÁLLAL"


Hol? Melyik vakcinánál?

Két oltást kaptam, semmi ehhez hasonlót nem kellett aláírnom, csak egészségügyi infókról kellett nyilatkoznom, kb. mint véradás előtt. (Van-e allergiám, terhes vagyok-e, van-e autoimmun betegségem, hasonlók.)

2021. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
48%

Ezért van ennyi oltatlan/ oltás ellenes, mert olyan fszágokat terjesztenek egymás között, hogy aki oltat, az aláírja, hogy ő 5 éven belül meghalhat/ gnóm gyerekei születnek stb...

A másik meg az, hogy őket bechippelik.


Hát olyan ostobák vagytok bzmeg, hogy 2 száraz kifli árát nem költeném arra, hogy életben maradjatok, nem hogy még a jelenlegi technológiát meghaladó mikrochip gyártási költségeit a globális hiány idején.


Jó, tudom azért van hiány, mert kell a csipsz a vakcinába.

2021. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
21%
Az oltások, főleg a kezdeti, mindig csak kb 1-2% okoz tünetet, bénulás halál agyvérzés trombózis, de ezt utána 2-3 héten belül.Ilyenre mondják az előny nagyobb mint a kár, egy- kettő feláldozása a tömegért.Nagyon kevés emberben van ez meg, hogy önként áldozza fel magát a közösségért. Pedig a legtöbb sejtünk képes rá, ez a programozott sejthalál. Kísérletek is voltak rá, talán minden 10 ik ember tenné meg.
2021. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
29%

Semmi mellékhatás nem lesz se rövid se hosszútávon.Azért írom ezt mert ez az elfogadott🤣🤣Ja és megvéd a vak-cina mindentől és nem leszel se beteg,nem is fertőzöl.Már az első adag után is mehetsz amerre csak akarsz hisz már védett vagy

másnaptól hogy beadták a csodaszert🤭Csak ez a megoldás a járvány ellen.Semmi más nem segít.Sem a D vitamin sem pedig a C vitamin

2021. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
37%
12-es Ajánlom figyelmedbe a lap tetejét. Hozzájárulási nyilatkozat a covid 19 fertőzés elleni vakcina beadására. Ez a lényeg ha ezt aláírod, innentől senki nem vonható felelősségre.Minden következmény a tied, a jó is a rossz is, ilyen egyszerű.
2021. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
82%
15 -ez nagyon találó. Bár Bartos mester filozófiája szerint a covid elleni oltásban c vitamin van, hisz első betűje C .
2021. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
35%
Azaz!Úgy van 17-es.Persze hogy C vitamin van benne,hogyne!
2021. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
70%
A vietnámi háboru után a vakcina gyártók csak ugy voltak hajlandoak vakcinákat gyártani ha elfogadják és aláirják hogy semmilyen felelösség nem terheli öket az esetleges mellékhatásokért szövödményekért. igy nyugodtam kisérletezhetnek az embereken ahogy most is ezt teszik. nem véletlen az sem ami indiában most van 20 éve tolják beléjük a cuccot most pedig 2000 ember hal meg naponta a másfél milliárdból.
2021. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
51%

#16

Értem, hogy a neten ez terjed, de honnan szeditek?

2021. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!