Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elméletben lehetséges, hogy...

Elméletben lehetséges, hogy egy vakcinának vannak hosszútávú mellékhatásai, szövődményei?

Figyelt kérdés

Most direkt nem akartam megemlíteni a covid oltást, de igen, ez okozta, hogy feltegyem a kérdést :D

De most tényleg, akármilyen oltásnál (ideértve a covid oltásokat is) elképzelhető, hogy lesznek hosszútávú mellékhatásai?

Pl. mi van azokkal a vakcinákkal, amit 10-15-20 éve fejlesztettek ki? (Biztosan van olyan). Azoknál mi a helyzet?

Volt valaha a gyakorlatban arra példa a történelem során, hogy valamelyik vakcinának hosszabb távon lettek mellékhatásai, szövődményei?

Ha igen, melyek ezek?

Ha nem, azért ez elméletileg lehetséges, vagy nem?



2021. máj. 4. 02:56
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
84%

"A termékfelelősségre vonatkozó uniós szabályokkal összhangban a felelősség továbbra is az adott vállalatot terheli. Az oltóanyag-fejlesztés szokatlanul rövid időtartama miatt a gyártók által vállalt potenciális kockázatok ellensúlyozása érdekében azonban az előzetes piaci kötelezettségvállalások előírják a tagállamok számára, hogy az abban meghatározott bizonyos feltételek mellett kártalanítsák a gyártókat az esetleges felelősségvállalásokért."

[link]


Honnan veszitek, hogy "senki nem vállal felelősséget"? Milyen papírt kell aláírni arról, hogy az én felelősségem?

2021. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
89%
Az eddigi magyarországi gyakorlat fényében én nem vennék mérget arra, hogy oltáskárosodás esetén egy kanyi vasat is kapnék az államtól. Ha hajlandók is lennének kivizsgálni az esetet, jó eséllyel akkor is az lenne az eredménye, hogy nincs összefüggésben az oltással.
2021. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
75%

Terjed egy kamu kép a neten amin hozzá van szerkesztve ahhoz a papirhiz amit ki kell tölteni egy hozzájárulási nyilatkozat amit irnak.

Természetesen kamu az egész. Nem kell semmi ilyesmit aláírni.

2021. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,
2021. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
44%
Persze, a tehénhimlővel oltottaknál előfordul szarvnövés és szőrösödés. Ja, nem.
2021. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak elméletben...


Tessék, itt a volt Pfizer tudósa nyilatkozik és óvatosságra int:


[link]


Természetesen mindenki kamunak meg nevetségesnek fogja kikiáltani, lepontoznak de azért én elgondolkodnék rajta a helyedben is, mert nagyon logikusan beszél és mert ha szétnézel a világban, magad is megláthatod a választ és az igazságot...!

2021. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
84%
26 os én nem pontozlak le,sok igazság van ebben a videóban, teljesen ebbe az irányba haladunk, az előnyök a kártyával alapvető jogok lennének. Korlátozni viszont már most ebben a pillanatban lehet vele. Azért ilyen sürgős oltani oltani, hogy lenyomják a többség torkán mielőtt felébredünk. Orbán mondta oltani oltani oltani cél az 5 millió.Már Lenin is szimpatikusabb és a mondása tanulni tanulni tanulni.
2021. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
55%

Puhányok: Oltakozni vágyók, amiért olyan gyenge az immunrendszerük, hogy egy mesterséges löttyre van szükségük hogy legyőzzenek egy influenza szintű vírust, félnek.

Kemények: Oltást megtagadók, mert hisznek az immunrendszerükben és a természetességbe, nem félnek.

2021. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
49%

#28

Én azért adattam be az oltást, mert hiszek az immunrendszeremben, hogy képes legyőzni HA tudja mit kell tennie. Immunrendszer nélkül nem működne az oltás sem...

2021. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
51%

#28; És ugye az is megvan, hogy minél erősebb az immunrendszer, annál nagyobb az esélye a citokinviharnak, ami utána a poszt Covid tünetek jelentős részét okozza?

Ezért van az, hogy sok esetben az olyanoknál, akik tünetmentesen vagy enyhe tünetekkel vészelték át a fertőzést, hetekkel, hónapokkal később jelentkeznek szív és érrendszeri, valamint idegrendszeri tünetek.

2021. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!