Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már nem hívnak oltásra?

Most már nem hívnak oltásra?

Figyelt kérdés

Regisztráltam oltásra, de ugye most már van az az időpontfoglalós rendszer, tehát gondolom nem fog hívni a háziorvos és megmondani hogy mikor menjek, hanem nekem kell intézkedni.


Viszont én mégsem szeretném beadatni az oltást egyelőre, úgy sem utazom/megyek sehova, akkor mi a teendő?


2021. máj. 7. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalj időpontot és kész. Ha meg hív a háziorvos, mondd meg, hogy most nem kérsz oltást.
2021. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hívhat még a háziorvos, ők is oltanak még, a Modernára és a Pfizerre nem is lehet foglalni. De van nekik is Sinopharm, Astra és Szputnyik is.

Ha hív, mondd meg neki, hogy egyelőre nem szeretnéd beadatni, és ennyi.

Viszont érdemes megfontolni, mit jelent pontosan az "egyelőre", mert több hónap, mire kialakul a védettség, és ha hirtelen kell/szeretnél menni valahova, és nincs igazolványod, akkor az necces lesz.

2021. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ebben az évben nem szeretnék sehova sem menni, meglátom hogy alakul a helyzet jövőre.
2021. máj. 7. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!