Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz rá...

Szerintetek mikor lesz rá esély, hogy 30 évesen Pfizert kapok?

Figyelt kérdés
Mezei halandóként, sajnos nem vagyok csókos :). Tudom, ne válogassak és minden jobb, mintha elkapnám a covidot és lélegeztetőgépre kerülnék. De ha már belemegyek a kísérletbe, akkor szeretném kiválasztani melyik oltás kerüljön belém.

2021. máj. 10. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában szerintem semekkora, mert félreteszik a 18 éven aluliak számára. Viszont Sinopharmra és Sputnik-ra szabadon lehet jelentkezni, az miért nem jó? Ugyanúgy hatékonyak, kialakul a védelem. Aztán maximum ha kell harmadik oltás is jövőre, arra majd kéred a pfizert.
2021. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem 1-2 hét, és lehet rá időpontot foglalni. Most megkapják a fiatalok, meg a második körösök, a maradék megy a háziorvosok hoz. Ott meg attól függ, hányan várnak még Pfizerre.

De utána kénytelenek lesznek elérhetővé tenni, ha megfelelően növekedő átoltottságot akarnak látni. Egyébként megkérdezhetem, miért ragaszkodsz a Pfizerhez? Pusztán kíváncsiságból...

2021. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Félreteszik, ja. 84 ezer embernek a több, mint fél milliót.

Aki idősebb, az meg forduljon fel. Egyáltalán minek kell most 16 éveseket oltani, mitől olyan sürgős?

2021. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom a legbiztonságosabbnak, mivel kismamáknak is adják.
2021. máj. 10. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
#4: Ennek az az oka, hogy egyedül a Pfizer adta kismamáknak, így csak nekik van róluk adatuk, ugyanez a helyzet a kiskorúakkal is. Szóval ez nem azt jelenti, hogy a többi oltás veszélyes lenne rajuk, csak egyszerűen nincs róla adat, így nem lehet tudni, hogy kismamáknak biztonságos-e?
2021. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Elvileg most lehet foglalni a 16-18 évesektől megmaradt Pfizer oltasokra is időpontot.
2021. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

6-os

Ezt a hülyeséget honnan vetted? Nem lehet foglalni másnak, az előbb néztem.

2021. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6: Ez nem igaz. A maradékot most a háziorvosok kapják. Talán a heti beérkezett mennyiségre lehet majd időpontot foglalni, de ezt be is kell még vizsgálni ugyebár. De előbb-utóbb valóban kénytelenek lesznek bedobni, mivel nagyon lelassultak most az oltások.
2021. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
64%
Szerintem jó esélyed van megkapni...én 20 éves vagyok és tegnap hívtak pfizerra(semmi protekció), remélhetőleg téged is hínak mostmár:)
2021. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta van időpontom. :)
2021. máj. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!