Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1-jén oltattam be magam, a...

1-jén oltattam be magam, a védettségi kártya mai napig nem jött meg. Kinél lehet reklamálni? Itt tartunk? Egy Plasztik kártyára heteket kell várni? Szánalmas….

Figyelt kérdés
Simán meg lehetne úgy oldani, hogy az orvosok beolt ad neked egy egyedi azonosítót. Az a szépen felballagsz okmányirodába. Ott az egyedi azonosító alapján pedig kiállítják neked a kártyát. Valamint ahova kell még föl viszik az adataidat. Pár óra alatt meglenne az igazolás. Komolyan ennyire telik? Már hogy telne többre? Ez mindent elárul: fidesz….
2021. máj. 10. 23:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom mit hisztizel, először minden ilyen rendszer lassú, kiforratlan, majd 10-év múlva fele ilyen sz@r lesz, bár addigra úgyis addig jutunk mint pl Észak-Korea.
2021. máj. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%
Azért írtam azt, amit, mert idejössz picsogni, miközben hiába kapnád meg a kártyát, 1 oltás után akkor sem mehetsz sportolni meg szoc életet élni, szóval teljesen felesleges kiakadnod egyelőre. Az meg, hogy egy rohadt kártyát nem tudnak kiállítani és kipostázni egyeseknek hónapokig, egyáltalán nem egy meglepő dolog ebben az országban, ilyen szar a rendszer, ezt le is írtam. De neked is szépen jár a pofád, hogy a sok birka így meg úgy hagyja az egészet. Te teszel ellene valamit a gyakoris picsogás mellett, ha megkérdezhetem? xd Az a baj, hogy sokat nem lehet tenni, max elmész szavazni, de nem biztos, hogy attól minden jobb lesz.
2021. máj. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

10-es


Tehát nincs szükséged kártyára, gondolom akkor nincsen magánéleted. Akkor egy begyepesedett világtalan idióta vagy. XD XD XD XD XD XD

2021. máj. 11. 00:26
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
Na, most már bizonyítottan is egy tapló sz@r a kérdező...
2021. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

#14 Az biztos xd

#13 Képzeld, én meg tudom oldani a sportolást meg a szocéletet is kártya nélkül. Van párom, barátaim, családom, és ugyanúgy szervezünk programokat. Egyedül a nyaralás marad el idén is, de ezt talán kibírjuk.

2021. máj. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Örülök ,hogy egymásra találtatok. Legalább volt egy jó miértje a kérdésnek! :)


„ 1 oltás után akkor sem mehetsz sportolni meg szoc életet élni, szóval teljesen felesleges kiakadnod egyelőre. ”


Ezt benézted, mivel nem egy ismerősöm jár első oltás után is. Azt meg hogy megtudod te oldani a sportolást: Mekkora király vagy!:) gondolom olyan sportról még nem hallottál, amit nem lehet mondjuk a szabadban végezni. Mert mondjuk jégpálya kell hozzá! Na, de se baj! Szép estét! :)

2021. máj. 11. 00:38
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Mázlisták, i guess. De amúgy nem kéne így lennie.

Hát bocs, én valóban nem jégpályán sportolok, ez már a te egyéni személyes problémád, csak hát mégis te szóltal be nekem, hogy egy begyepesedett világtalan idióta vagyok. Most akkor erre mi mást mondjak, haver? :D

2021. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kicsit neked is kioktatóan jött le amit írtál. Azért reagáltam így. Maradjunk annyiban hogy 50-50. Rendben? :)
2021. máj. 11. 00:49
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyen. xd
2021. máj. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Akkor részemről lezárva a dolog. Megsértettelek, azért meg elnézést. :) Jó éjt! :)
2021. máj. 11. 00:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!